חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

בניית מטבח עצמאי

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

בניית מטבח עצמאי

הודעהעל ידי shalomks » 18 אפריל 2021, 23:36

שלום לכולם
בקרוב ממש אנחנו נכנסים לבית חדש ואני מעוניין לבצע את המטבח בבית
המטבח בצורת ח : קיר שמאל 2.8 קיר אמצע 4 קיר ימני 2.3 רק הקיר האמצעי תחום בין שתי קירות והצדדים אפשר לעשות קצר או ארוך יותר מבחינת התכנון כי אין משהו מגביל
אני יפרט את כל התכנון שלי ואופן הביצוע ושמח לכל הערה או טיפים וטעויות שביצעתי בתכנון ( בטוח שיש כאלה )

ארונות המטבח : נגרייה תחתוך לי לפי מידות מפלטות סנדוויץ ואני ירכיב אני הכנתי עם מידות שהבנתי שהם הסטנדרט עומק הארונות 60 ברוטו רוחב מקרר 95 מדיח 60.5 כיור 80 דלתות בפינות 60 , גובה 92 כולל משטח עבודה ( 12 רגליים 75 ארון 5 משטח עבודה )
מצורף כאן קובץ עם שרטוט של המטבח ורשימת החלקים הדרושים ( ממוספר באותיות )
לקחתי בחשבון בפינות פינה 4CM לכל צד ואת הארון בפינה תיכננתי כך שיכנס שם קרוסלה של איקאה (זה הפתרון הכי זול ביחס למקום האחסון שהוא נותן שמצאתי )
בחלק הזה אשמח לכל הארה והערה בתכנון שלי כמו כן הכנסתי את רשימת הפריטים בתוכנת MAXCUT ויצא לי 10 פלטות של סנדוויץ 3 פלטות של דיקט כמה יעלה לי בערך עבודה כזאת כולל חיתוך?
אני נמצא בקריית גת ונתניה אם מכירים נגרייה עם שירות טוב אשמח להמלצות

פרזול : אני מעוניין במגירות של HETTICHE הבנתי שבירמן משווקים אותם אבל לא ממש הבנתי איך אני מזמין מהם ומה המחירים אני צריך עזרה בנושא מאיפה לקנות במחיר סביר ומה המחיר באופן כללי

דלתות : יש לי מידות שעשיתי אם זאת לא ברור לי כמה רווח להשאיר לכל ארון כולל הקנטים כל מקרה אעשה דלתות אצל פורמקס או אורצרד מצורף מידות

משטח עבודה : עוד לא חשבתי על איפה לעשות אשמח להמלצות ואין לי בעיה עם משטחי עבודה מעץ או אפוקסי לא מקובע על קוורץ ( אבן קיסר)
קבצים מצורפים
סרטוט.pdf
(791.88 KiB) הורד 98 פעמים
רשימת חיתוך .png
דלתות.png
(11.07 KiB) הורד 29 פעמים
shalomks

Re: בניית מטבח עצמאי

הודעהעל ידי Se7eN » 19 אפריל 2021, 00:11

מומחה למטבחים אני לא, אבל אתרום לך ממה שאני כן יודע -
משטח עבודה מעץ לא עובד כ"כ טוב, מניסיון של כל מיני דירות שראיתי. בחו"ל נפוץ, אבל בארץ אנחנו כנראה רגילים מדי לאבן על סוגיה השונים ולכן לא יודעים איך להתנהג עם עץ, ותוך שנים בודדות הוא מגיע למצב לא טוב במרבית המקרים.
פלטה בלי ציפוי, כולל חיתוך, סדר גודל של 150-200 ש"ח, צריך גם להוסיף פורמייקה עבור מטבח (כדאי שני צדדים).
מאמין שחברים אחרים יוכלו לעזור יותר ממני
Se7eN
מנהל פורום

Re: בניית מטבח עצמאי

הודעהעל ידי oziris » 22 אפריל 2021, 20:52

אם תרצה להעלות תכנית אשמח להתייחס

Sent from my SM-A505F using Tapatalk
oziris
משתמש ותיק

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: avian, Bing [Bot], אמיר ח. ו־63 אורחים