חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

אום נעץ עם 2 ברגים לעיגון

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

Re: אום נעץ עם 2 ברגים לעיגון

הודעהעל ידי dudi » 08 אוקטובר 2019, 07:55

Edi כתב:ייתכן שאתה צודק, אבל במקרה שלו נראה לי שהוא פשוט לא מסתכל לאחור, תכליתי לחלוטין.

שוב אתה מעיר על אופיו של משתתף אחר.
נראה לי שפספת את הנקודה המרכזית שהיא "זה פורום נגרות לא פורום פסיכולוגיה ואנליזה".
נסה לדבר לגופו של עניין ולא לגופו של משתתף כזה או אחר.
אם מישהו/משהו לא מוצא חן בעיניך אינך חייב להשתתף בכל פוסט. פשוט דפדף.
סמל אישי של המשתמש
dudi
סופר משתמש

הודעהעל ידי Edi » 08 אוקטובר 2019, 09:19

דודי, תכליתי זו תכונה - תמיד חיובית, אתה קושר את זה לביקורת שלי ושוב פספסת, קרא את הפוסטים שלו ולא תוכל להגיע למסקנה אחרת.
בכ"א אופי והתנהגות עובדים על שני מישורים שונים.
לגבי "פורום נגרות ולא...." אנחנו בני אדם ולכן תמיד בכל אינטרקציה יש פסיכולוגיה ברקע, שוב, אני השתמשתי אך ורק בניתוח עובדתי, איני מכיר אישית בכדי ליצור פרופיל פסיכולוגי למישהו כאן.
"אם מישהו/משהו לא מוצא חן בעיניך אינך חייב להשתתף בכל פוסט. פשוט דפדף." זו הערה לגופו של אדם פרופר, תראה לי פוסט אחד שכתבתי שאינו כולל פרגון למישהו , או הפניה או חוו"ד מנסיון אישי בלבד או שהבעתי תרעומת שאני חושב עדיין שהיא לגיטימית בהקשרים שבהן ניתנה.
בכ"א אם תרצה להמשיך את הדיון אשמח אם נעשה זאת בה"פ או אפילו טלפונית, כותרת השרשור רחוקה מרוב תוכנו, אני מתנצל אם פגעתי בך או באחר אישית זאת לא היתה כוונתי.
גמר חתימה טובה
Edi
סופר משתמש

הודעהעל ידי dudi » 08 אוקטובר 2019, 10:04

אני מבין... רק מחמאות נתת לבחור (ולפיני) משהו סופר חיובי כמו "בכל הפורומים שבהם אני שותף, הפסקתי לכתוב בשרשורים של כאלו שלא טורחים להגיב באופן סדרתי לאחר קבלת תשובות/ תגובות, לטעמי סוג של חוצפה."
חוצפה במובן החיובי כמובן :)

"אם מישהו/משהו לא מוצא חן בעיניך אינך חייב להשתתף בכל פוסט. פשוט דפדף." זאת לא הערה לגופו של אדם. זאת הצעת הגשה. דרך חיים שעושה את הכל יותר נעים לכולם.
ואני אנסה להסביר לך את זה על בסיס הדוגמה הספציפית של הבחור הזה.
נניח שאתה חושב שאנשים שלא אומרים תודה הם סוג של חוצפנים שלא ראויים לתגובה. זאת בהחלט זכותך ואתה יכול להמנע מלהגיב לשאלות שלהם. אולי יגיבו אחרים ואולי לא.
אבל, תגובה "חיובית" מהסוג שצירפת לא ראויה.

זה לא עניין אישי ולכן אין לי כל עניין לנהל על כך שיחות פרטיות.
סמל אישי של המשתמש
dudi
סופר משתמש

הודעהעל ידי Edi » 08 אוקטובר 2019, 10:44

דודי, אוקיי אתה רוצה להמשיך כאן אז בבקשה, כל מה שיחסתי לבחור זו עובדה, קרא את שרשוריו הוא שואל ומעולם לא חוזר לומר תודה או לתת פידבק לאחר מעשה, אלכס לדוגמא עזר לו רבות ומעולם לא זכה לתגובה בפורום, זו סוג של התנהלות סרטנית בכל פורום וזו עובדה לכל בר דעת, מדכא את הרצון לענות או להרחיב ולגבי החוצפה כתבתי לטעמי מסתבר שעוד אחרים שותפים לטעם זה.
עכשיו נחזור אליך בלית ברירה, לא הייתה לך בעיה להוקיע את נדב ובצדק על פעילותו ואף כשהאשמת אותו נקודתית במעשה כלשהו שלא בצדק וזה היה ברור ונהיר לכל לא טרחת לבוא ולהתנצל.
לך זה מותר? למה? יש לך זכויות כאן יותר ממני זה ברור, אבל בעניין זה שנינו משתמשים לכל דבר.
כשאתה מעיר לי שאני מגיב יותר מדי ( תרגום מילולי למה שכתבת ) זה לגופו של אדם ושוב אני מפנה אותך לחפש בכל הפוסטים שלי למצוא מה שאינו במקום.
לגבי פיני, סגרנו את זה ביננו, אני חושב שלכבד את פיני (ואותי )באי העלאת העניין זה המינימום.
Edi
סופר משתמש

הודעהעל ידי Dmxmustfly » 08 אוקטובר 2019, 11:06

אני איבדתי מי מגיב למי ומי מתיחס לתגובה של מי. אז גם אם אחד מה"הוא" מתיחס אלי וגם אם לא. סליחה אם פגעתי או העלבתי מישהו.
אלכס, לא הייתה כוונה לפגוע או להעליב, אם קבלת תחושה כזאת אז סליחה זאת ממש לא הייתה הכוונה.
חתימה טובה ויום כיפור שקט.
Dmxmustfly
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Edi » 08 אוקטובר 2019, 11:59

בכל הפוסטים האחרונים ובכלל אינך 'ההוא' המדובר
Edi
סופר משתמש

הקודם

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־59 אורחים