חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

נגריות לשימוש עצמי

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

נגריות לשימוש עצמי

הודעהעל ידי נדב » 27 ינואר 2019, 18:52

שלום חברי פורום יקרים!

חשבתי שיהיה כדאי אם יהיה לנו כאן שירשור שיציג את המלצות ומקומות בהם מאפשרים עבודה עצמית (למקצוענים ואו חובבים).
כך שכולם יכירו את האופציות, ידעו מה ואיפה אפשרי, ויוכלו בעצם להנות ולהשתמש במקומות מאובזרים ומכשור וציוד שאין בהכרח לכל אחד בבית.

מוזמנים לרשום כמה מילים על המקום, איפיון, מיקום, למי מיועד, טווחי מחירים, וכ'ו..

בהצלחה ותהנו!
נדב
משתמש ותיק

Re: נגריות לשימוש עצמי

הודעהעל ידי נדב » 27 ינואר 2019, 18:54

אני אתחיל ואציג את המקום בו אני עובד, 'הנגריה' בפרדס חנה (בתחם בית הספר החקלאי), נגריה לנגרות מסורתית,
בה עובדים 5 נגרים קבועים (מקצועיים), ועוד כ-15 נגרים (רובם חובבים) באופן לא קבוע.
השימוש בנגריה הוא על בסיס מקום פנוי (עד 6 אנשים בו זמנית בנגריה),
מחיר מקסימלי ליום בודד 240 ש"ח (ליותר ימים זה פחות), פתוח בימים א' עד ו' .

אשמח לספר גם על הנגריה הקהילתית בבאר שבע, ופרויקט מוסללה בירושלים.
(אם לא יהיו אנשים קרובים ממני שיודעים לספר יותר טוב ממקור ראשון, אצרף תגובות נפרדות - מוזמנים לבקש :)
נדב
משתמש ותיק

הודעהעל ידי הרואה » 27 ינואר 2019, 20:30

אני בוחן אפשרות להשכיר פינה אצלי בנגריה באזור התעשייה שער בנימין (7 דקות מירושלים) לשבועיים/חודש לפחות, לא לימים בודדים.
החל מעוד חודש.
אהרן 0527133920 או בוצאפ 0584133920
הרואה
סופר משתמש

הודעהעל ידי ניקו » 29 ינואר 2019, 09:37

הי נדב,
תודהל האינפורמציה. האמת שהייתי שוקל לבוא לעבוד ב״נגריה״ (אני גר בסביבה), אבל המחיר, בנאדם, המחיר. 240 ש״ח לכמה שעות עבודה זה ים כסף.
אני לא בא למקום בטענות - בטח יש סיבה לתמחור הזה. אבל זה יותר מדי בשבילי, ואני מניח שגם בשביל אחרים.
ניקו
סופר משתמש

הודעהעל ידי lyuv » 29 ינואר 2019, 09:50

רוצה לשאול שאלת תם (באמת. שום כוונה שלילית): איך נגריה יכולה להרשות לעצמה לתת למישהו "מהרחוב" להכנס ולעבוד עם כלים מסוכנים ויקרים?
1. אותו מישהו יכול להוריד לעצמו אצבע/יד/ראש. ברור שזה יכול לקרות גם לעובד של העסק. אבל זה סיפור אחר. אם זה מישהו מבחוץ, נשמע שיש הרבה יותר מקום לאישום ברשלנות. לא ככה?
2. יש הרבה יותר פוטנציאל לגרימת נזק לציוד.

מישהו יודע לספר איך זה עובד? כלומר - ההתמודדות עם הסיכונים הנ"ל.
lyuv
סופר משתמש

הודעהעל ידי Edi » 29 ינואר 2019, 13:00

lyuv כתב:רוצה לשאול שאלת תם (באמת. שום כוונה שלילית): איך נגריה יכולה להרשות לעצמה לתת למישהו "מהרחוב" להכנס ולעבוד עם כלים מסוכנים ויקרים?
1. אותו מישהו יכול להוריד לעצמו אצבע/יד/ראש. ברור שזה יכול לקרות גם לעובד של העסק. אבל זה סיפור אחר. אם זה מישהו מבחוץ, נשמע שיש הרבה יותר מקום לאישום ברשלנות. לא ככה?
2. יש הרבה יותר פוטנציאל לגרימת נזק לציוד.

מישהו יודע לספר איך זה עובד? כלומר - ההתמודדות עם הסיכונים הנ"ל.

ביטוח אמור להיות גלום בתמחור, נגריה שלא תקח את זה בחשבון עלולה להסתכן בתביעה משמעותית, לא משנה איזה הסכם יחתם
אגב, 240₪ ליום זה מחיר סביר מאוד.
Edi
סופר משתמש

הודעהעל ידי הרואה » 29 ינואר 2019, 19:39

240 ליום נשמע מחיר זול מאד.
הרואה
סופר משתמש

הודעהעל ידי mayyan » 30 ינואר 2019, 11:36

יש ביפו את: "בשתי ידיים" מרחב נגרות
אתר: https://www.bothhands.co.il/about

לא הייתי שם מעולם, אני רק יודע שהם קיימים.
יש באתר סוגים שונים של תמחור לפי שעה \ יום \ כרטיסיה \ חודשי
mayyan
סופר משתמש

הודעהעל ידי נדב » 11 פברואר 2019, 12:10

הרואה כתב:אני בוחן אפשרות להשכיר פינה אצלי בנגריה באזור התעשייה שער בנימין (7 דקות מירושלים) לשבועיים/חודש לפחות, לא לימים בודדים.
החל מעוד חודש.
אהרן 0527133920 או בוצאפ 0584133920

נשמע מעולה! כל הכבוד! תעדכן איך הולך :) ממה שאני שומע כל מי שעושה את זה מבסוט מאוד!
נדב
משתמש ותיק

הודעהעל ידי נדב » 11 פברואר 2019, 12:36

ניקו כתב:הי נדב,
תודהל האינפורמציה. האמת שהייתי שוקל לבוא לעבוד ב״נגריה״ (אני גר בסביבה), אבל המחיר, בנאדם, המחיר. 240 ש״ח לכמה שעות עבודה זה ים כסף.
אני לא בא למקום בטענות - בטח יש סיבה לתמחור הזה. אבל זה יותר מדי בשבילי, ואני מניח שגם בשביל אחרים.

היי ניקו, הנקודה שאתה מעלה רלוונטית וחשובה. אנסה להסביר ממה שאני יודע וחושב..
אתחיל בזה שאני מסכים איתך ש240 ש"ח זה בהחלט לא סכום מבוטל, לא מעט כסף.. בטח לאנשים שזה הוא עבורם תחביב..
וכן אני בטוח שיש אנשים שהמחיר הזה מהווה מחסום עבורם (דרך אגב המחיר מגיע עד 180 ליום בקניית חבילה של 10 ימים אבל אמשיך להתייחס למחיר המקסימלי).
בתור מקום שאחת המטרות המרכזיות שלו היא להנגיש את עולם הנגרות, אנחנו מאוד מודעים לזה, ולוקחים את זה בחשבון.

מצד שני, ולצערי הרב, התעסקות בתחום הזה מרמות מסוימות, הופכות להיות עסק לא זול.
**יש כמה מקומות שמציעים חלל נגרות "דל" יותר (הכולל בדרך כלל מסור גרונג, כלים חשמליים וכ'ו) ואם זה עונה על צרכיך אשמח להכווין!
שאתה מביא בחשבון גישה למכשור מקיף וברמה גבוה, החל מהקרייזיק, דרך המקצוע תחתון, מקצוע עובי, והמסור סרט ועד המקדחת עמוד והקליבות, ומוסיף את עלויות האחזקה, הבלאי, וכמובן הביטוח המאוד יקר שציינו פה לפני, אז אמנם הסכומים הם לא מבוטלים והם לא מעט כסף, אבל בעיניי הם גם לגמרי שווים את התמורה, מה גם שלמיטב ידיעתי זאת האופציה הכי זולה ביחס למקום כזה ומה שהוא מציע..

זה כמובן לא איזה ניסיון לשכנע אלה רק להציג את הדברים, והלוואי בשביל כולנו שככל שהענף יתפתח ירדו המחירים והקסם הזה יהיה נגיש יותר לכולם!

דרך אגב, אם אתה גר קרוב.. בוא לבקר! קפה זה בחינם :)
נדב
משתמש ותיק

הבא

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־62 אורחים