חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

המלצה למלטשת אקצנטרית 5"

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

Re: המלצה למלטשת אקצנטרית 5"

הודעהעל ידי אמיר ח. » 02 דצמבר 2018, 17:22

שלום Isaac,

אני מסכים איתך שאם מישהו משתמש לרוב עם כלים נטענים, אז כדאי מאוד לקנות כלים מאותה חברה, כי זה יקל עליהם בהחלפת סוללות, ואם הגוף מתקלקל אז קונים גוף בלבד וחוסכים את הסוללה והמטען. אין ספק שיש לזה כמה יתרונות. אין דבר רע בלהיות נאמן לחברה אחת.. אז אני שמח שלפחות אנחנו מסכימים על חלק מהדברים :)

עכשיו, אני לא נציג של בוש, מכמה סיבות:
1) התחלתי את התגובה הראשונה שלי בהמלצה על המלטשת של מקיטה.
2) אין לי אף כלי אחד של בוש.
3) אני נגר חובב שעובד בעיקר עם כלים ידניים.
4) יש ברשותי כמה כלים חשמליים, שחלקם קיבלתי במתנה, ואני משתמש בהם בתחומים אחרים מלבד נגרות: משחזת ציר Makita GA4530, מקדח חשמלי Makita HP1621, ג'יגסו Makita 4329, מלטשת Makita BO5030, למרבה האירוניה יוצא במקרה שגם אני "נאמן" למקיטה :roll:

כשרשמתי את התגובה שלי, בכוונה לא הזכרתי שם של אף חברה, כי אני מדבר באופן כללי ולפי דעתי האישית. פשוט להיות גמיש ולהפעיל היגיון בריא.

עכשיו תורך להוכיח שאתה לא נציג של מקיטה :D
אמיר ח.
סופר משתמש

Re: המלצה למלטשת אקצנטרית 5

הודעהעל ידי Isaac » 03 דצמבר 2018, 09:03

david7562 כתב:
Alex Milch כתב:Isaac,

בקרוב שר העבודה יעלה להצבעה את "חוק נאמנות לכלי עבודה" עוד לפני שבררנו האם יש הפרדה בהעדפת מותגים לפי שמאלנים וימנים... :shock:

:P
Isaac
סופר משתמש

הודעהעל ידי Isaac » 03 דצמבר 2018, 09:12

אמיר ח. כתב:שלום Isaac,

אני מסכים איתך שאם מישהו משתמש לרוב עם כלים נטענים, אז כדאי מאוד לקנות כלים מאותה חברה, כי זה יקל עליהם בהחלפת סוללות, ואם הגוף מתקלקל אז קונים גוף בלבד וחוסכים את הסוללה והמטען. אין ספק שיש לזה כמה יתרונות. אין דבר רע בלהיות נאמן לחברה אחת.. אז אני שמח שלפחות אנחנו מסכימים על חלק מהדברים :)

כשרשמתי את התגובה שלי, בכוונה לא הזכרתי שם של אף חברה, כי אני מדבר באופן כללי ולפי דעתי האישית. פשוט להיות גמיש ולהפעיל היגיון בריא.

עכשיו תורך להוכיח שאתה לא נציג של מקיטה :D

גם אני שמח ששנינו באים מאותו מקום וזה לייעץ מהידע שלנו ומנסיוננו. ולשאלתך: הכלי היחידי שיש לי של מקיטה הוא המלטשת המשומשת שקניתי לאחר שהבוש החדשה לא היתה שווה מקליפת השום, ורוב הכלים שיש לי הם של Ryobi שעושים לי את העבודה נאמנה, ואני ממליץ עליהם בחום בתור חובב. המשך יצירה ועבודה מהנה לך ולשאר החברים!
Isaac
סופר משתמש

הודעהעל ידי אמיר ח. » 03 דצמבר 2018, 17:12

תודה רבה, גם לך.
לומדים מהידע מהניסיון שלך המון :)
אמיר ח.
סופר משתמש

הקודם

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־63 אורחים