חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

קניה מרוכזת של מחרטות!

מידע, טיפים וטריקים, וכל מה שמסביב: מחרטות, כלים והשימוש הנכון בהם. איך מוציאים את היצירה מתוך גוש העץ? באילו כלים להשתמש ועוד?

קניה מרוכזת של מחרטות!

הודעהעל ידי Moshe Eshel » 01 אוקטובר 2007, 09:06

חזר אלי מר אדון מחברת טקנטול באוסטרליה, ואמר שהם ישמחו למכור לנו מחרטות לארץ, יש תנאי אחד לעסקה (לקנות חבילת חלפים על כל סוג מחרטה) ועוד לא דיברנו על מחיר - אבל לפני הכל אני צריך להבין פה כמה אנשים רוצים מחרטה, אם בכלל. כל ההנחות שנקבל חוזרות אליכם.

כל זה בעקבות ההערה/הארה של מושיק לגבי המחרטה שברצונו לקנות, והבנה פתאומית שלי שאין סיבה שלא נדבר עם היצרן ישירות - הרבה יותר פשוט וורסטילי לדבר עם המקור, עוד יתרון זה אפשרות לקבל את זה מחווט לחשמל בארץ בלי שנאים ומשחקים, ולבחור את ההברגה של ראש המחרטה (במגבלות האפשרויות הקימות.

http://www.teknatool.com/products/Lathe ... 0_1624.htm

http://www.teknatool.com/products/Lathe ... _DVRXP.htm

אפשר גם לבקש כל מוצר אחר מהאתר, ואני אבקש על הכל יחד הצעת מחיר כולל משלוח לארץ (לכל מי שמחשב את המחיר, לא לשכוח שזה בא מאוסטרליה או אירופה וגם לא לשכוח שבסוף התהליך יהיה שחרור מהמכס ומע"מ).

מדובר בלא מעט כסף אבל באפשרות לקבל מחרטה מעולה מפירמה מוכרת במחיר יחסית זול למחרטות דומות ביבוא אישי מארה"ב.

אף אחד לא צריך להתחייב עד לשלב ביצוע ההזמנה עצמו, אבל אני רוצה לראות כמה בכלל מעוניינים ובמה כדי לראות אם בכלל אפשר לסגור איתם עסקה.
סמל אישי של המשתמש
Moshe Eshel
מנהל האתר

Re: קניה מרוכזת של מחרטות!

הודעהעל ידי moshik » 01 אוקטובר 2007, 09:28

אני מעוניין ב nova 1624
סמל אישי של המשתמש
moshik
מנהל פורום

הודעהעל ידי aaron burg » 01 אוקטובר 2007, 12:16

נראה מחרטה פיצוץ. לא הצלחתי להבין האם ה BED עשוי מברזל יצוק או מפח מכופף. עקרונית - במידה ומתאים כספית - אני מעונין.

בברכה
אהרון בורג
aaron burg
סופר משתמש

ברזל יצוק - אחרת לא הייתי מתקרב...

הודעהעל ידי Moshe Eshel » 01 אוקטובר 2007, 13:03

aaron burg כתב:נראה מחרטה פיצוץ. לא הצלחתי להבין האם ה BED עשוי מברזל יצוק או מפח מכופף. עקרונית - במידה ומתאים כספית - אני מעונין.

בברכה
אהרון בורג

כתוב במפורש ברזל יצוק Solid Cast Iron בתמונה העליונה בדף המוצר שמסבירה את התכונות העיקריות.

יופי, אנחנו שלושה כבר... קדימה אנחנו!
סמל אישי של המשתמש
Moshe Eshel
מנהל האתר

Re: ברזל יצוק - אחרת לא הייתי מתקרב...

הודעהעל ידי Dganit » 01 אוקטובר 2007, 14:26

גם אני מעוניינת . אין לי שום ידע על תוצרת ומה צריכים לבדוק כך שאצטרך לשמוע מכם .
Dganit
סופר משתמש

Re: ברזל יצוק - אחרת לא הייתי מתקרב...

הודעהעל ידי Moshe Eshel » 01 אוקטובר 2007, 15:17

Dganit כתב:גם אני מעוניינת . אין לי שום ידע על תוצרת ומה צריכים לבדוק כך שאצטרך לשמוע מכם .

כדאי לך לחשוב למה את צריכה מחרטה, מה הצורך החשוב לך (איזה דברים את רוצה ליצור על המחרטה, איזה לא, גודל היצירות/מוצרים - במחרטה כמו בכלים אחרים יש גודל/משקל מקסימלי אותו המכונה יכולה לסחוב) - כשתדעי מה הצרכים - נוכל כאן לעזור לך למצוא משהו שמתאים, זה לא מכשיר זול במיוחד, וגם מחיר האביזרים הנלוים יקר.

זאת מחרטה לחובבים כבדים או למקצוענים עם דרישות בינוניות - הרמה מעל היא כבר מאוד יקרה - אלא אם קונים סיני (ואז הרמה לא גבוהה... :( )
בכל מקרה אני אישית ממליץ לעבור קורס אצל מקצוען לפני שנכנסים לתחביב הממכר הזה. יש כמה לא רעים כאן בארץ שלנו ובמחיר משתלם יחסית - כדאי להתנסות לפני שמחליטים להוציא אלפי שקלים.
סמל אישי של המשתמש
Moshe Eshel
מנהל האתר

Re: קניה מרוכזת של מחרטות! - עובר מהפך...

הודעהעל ידי Moshe Eshel » 31 אוקטובר 2007, 11:58

מצטער להודיע את זה, אבל יצרו איתי קשר מהמפעל באוסטרליה והודיעו לי שהם לא יכולים לספק לנו את המחרטות - וזה צריך לעבור דרך הספק שלהם באנגליה - מה שהופך את כל העניין לממש לא כדאי (מחירים באנגליה זה טירוף מוחלט).

האופציה המועדפת כרגע היא ארה"ב, בגלל המחיר, אני אנסה להשיג הנחת כמות מהחנות שמוכרת את זה שם. אם עוד מישהו רוצה להצטרף - זה הזמן (עידו, אני יודע שאתה פוטנציאלית מעוניין ב DVR XP)

הבעיה המרכזית היא שהמחרטות הללו (אם) יגיעו מותאמות לחשמל אמריקאי (115 V)
סמל אישי של המשתמש
Moshe Eshel
מנהל האתר

מחרטות- מידע

הודעהעל ידי iavihay » 31 אוקטובר 2007, 13:36

ביום ראשון 28.10.07 ביקרתי אצל דני וגנר, חרט נפלא. (מורה ומחנך בגימ', המלמד חרטות בביתו) בקרית טבעון. וזאת עפ"י המלצתו של יהודה ורשבסקי מיודעינו. כדי לראות מחרטה חדשה שדני קנה ( (ואשר יהודה משווק באתר שלו) מדובר במחרטה הנמכרת אצל יהודה ב-7,500 ש"ח. כבדה (מעל 250 ק"ג..) ויציבה. 2 כ"ס. ציר 33 מ"מ. סדן 30 ס"מ. כוון סיבוב לפנים ולאחור. צג מהירות דיגיטאלי.מהירות משתנה.אפשרויות חריטה מעל ל"מיטה" עד "20. ובין העוקצים כ-120 ס"מ (אם איני טועה..) המנוע לא מסתובב. אך ניתן להזזה עד לקצה ה"מיטה". ואז ניתן לחרוט חיצונית גם 70 ס"מ. הכלי מגיב יפה. ובעל עוצמה.בהשוואה לכלים אחרים שניתן לייבא מארה"ב. (ויש סידרה המיועדת לייצוא שעובדת על- 220V) הנתונים זהים כמעט לגמרי. והן עולות (לפני משלוח,הובלה ומיסים) בין 1,700$ ל-3,000$..קחו בחשבון שרובן גם מיוצרות בסין.אני התרשמתי לטובה מהמחרטה הזו. וכנראה שאזמין אחת עבורי. אם מישהו מעוניין. ניתן לראות אותה באתר של י.ורשבסקי. מוזמן להצטרף וכך ננסה להשיג מחיר קבוצתי ..אשמח לתגובות.
iavihay
סופר משתמש

הודעהעל ידי Ariel » 31 אוקטובר 2007, 15:19

בהמשך ליוזמה שלי להנחות קבועות בבתי עסק ההיתי היום אצל מספר ספקים נוספים, אחד מהם דיבר על הנחה של 30%-40%.
לדעתי בקניה מרוכזת של מספר יחידות ניתן להגיע גם למעל 40% הנחה
בדקתי את הנתונים של המחרטה בקישורים והמחרטות של הספק בארץ בעלות נתונים נחותים יותר.
במידה ותוכלו ליצור רשימה של נתונים טכנים נדרשים אשמח ליצור קשר עם מספר ספקים בכדי לקבל הצעות מחיר.

אריאל
Ariel
משתמש ותיק

Re: מחרטות- מידע

הודעהעל ידי Moshe Eshel » 31 אוקטובר 2007, 15:35

iavihay כתב:אני התרשמתי לטובה מהמחרטה הזו. וכנראה שאזמין אחת עבורי. אם מישהו מעוניין. ניתן לראות אותה באתר של י.ורשבסקי. מוזמן להצטרף וכך ננסה להשיג מחיר קבוצתי ..אשמח לתגובות.

אני מנסה לקבל אינפורמציה על המחרטה הזו כבר הרבה זמן, האם אתה יכול לפרט קצת יותר לגבי איכויות המחרטה, דברים שאהבת ודברים שלא (האם זו תהיה המחרטה הראשונה שלך?)

אולי תצרף את דני לפורום/אתר הזה? נוכל להשתמש כאן בכל בר-סמכא...

אם המחרטה הזו דומה לJET 1642 ביכולות, אני לא רואה סיבה לא לקנות אותה במיוחד בהתחשב במחיר, במהירות המשלוח, ובעובדה שתומכים בעסק ישראלי תוך כדי.

לגבי קנייה קבוצתית, במידה והנתונים שתביא כאן (מהאתר אני לא מצליח להבין יותר מדי) יתאימו, תוכל לחשב אותי בפנים...
סמל אישי של המשתמש
Moshe Eshel
מנהל האתר

הבא

חזור אל חריטה, גילוף ופיסול בעץ

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־23 אורחים