חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

הנחה במאמא טכנולוגיה

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

הנחה במאמא טכנולוגיה

הודעהעל ידי amnontt » 28 יולי 2015, 15:56

לחברי הפורום שלום, בעבר היתה הנחה לחסרי הפורום במאמא טכנולוגיה, רציתי לדעת האם ההנחה קיימת גם כיום ואם כן כיצד מממשים אותה...
המשך ערב נפלא
אמנון
amnontt
משתמש ותיק

Re: הנחה במאמא טכנולוגיה

הודעהעל ידי zigi » 30 יולי 2015, 18:36

עד כמה שאני יודע, מזמן לא מתעסקים איתו, ותקנו אותי באם אני טועה. פשוט שמו לא עלה כאן זמן רב,
וגם החבר שיצר איתם את הקשר נעלם לנו. יש לנו כיום את מ.נ.מ. כפר סבא , חנות מומלצת.
כאשר תגיע לקופה תאמר שאתה מהפורום שלנו, תקבל הנחה.
סמל אישי של המשתמש
zigi
מנהל פורום

הודעהעל ידי amnontt » 30 יולי 2015, 22:18

תודה על ההתייחסות זיגי...
amnontt
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Pini Gold » 31 יולי 2015, 01:26

הבהרה. ההשוואה בין מ.נ.מ למאמא טכנולוגיות אינה במקומה. מ.נ.מ מוכרת ערב רב של כלי עבודה וחומרים, כמו טמבוריה גדולה. אין לה שום אפשרות לייצג או למכור את מוצרי מאמא בכלל ובפרט לא את מכונות עיבוד העץ המקצועיות מתוצרת Felder האוסטרית אותה מאמא מייצגת בבלעדיות ונותנת את שירותי ההתקנה והתחזוקה (והאחריות).
מ.נ.מ מייצגת אומנם מגוון רב של מכונות עיבוד עץ אולם משמשת נקודת מכירה בלבד והאחריות מועברת אל היבואן המקורי.
סמל אישי של המשתמש
Pini Gold
סופר משתמש

הודעהעל ידי pinicohen123 » 01 אוגוסט 2015, 11:09

שלום רב לכם חברים.
אני רכשתי לפני כשנתיים כלים ממאמאטכנולוגיה ואני מאוד מרוצה במיוחד מהשרות . יחד עם זאת אין בכלל להשוות עם מ.נ.מ כי בממאטכנולוגיה יש רק את הכלים הכבדים . ובמ.נ.מ יש כמעט הכל רק חבל שההנחות שלהם לחברי הפורום משהו כמו 5 אחוז
pinicohen123
משתמש ותיק

הודעהעל ידי amnontt » 01 אוגוסט 2015, 13:20

אני יודע שמאמא טכנולוגיה היא יבואנית ופלדר ושאלתי כוונה לגביהם מכיוון שאני מעוניין ברכישת מסור שולחן... כמו כן זכרתי כי בעבר היתה הנחה לחברי הפורום אך ממה שהבנתי איש הקשר שיצר את החיבור בין הפורום לבין העסק כבר איננו פעיל כאן.
amnontt
משתמש ותיק

הודעהעל ידי pinicohen123 » 01 אוגוסט 2015, 22:59

שמי פיני כהן ואני מכיר טוב את מחמוד ממאמאמיה . כי אני ועוד חבר רכשנו אצלו כמה כלים גדולים .אתה יכול ליצור איתו קשר ישירות ותגיד לו שאתה חבר בפורום כך תקבל מחיר טוב הטלפון שלו הוא או 052-4813408 054-4813408 בהצלחה לך
pinicohen123
משתמש ותיק

הודעהעל ידי ashke151 » 02 אוגוסט 2015, 12:06

באופן כללי מאמא טכנולוגיות נימצאים ברמה אחרת ביחס לשער בתי העסק שמוכרים ציוד,והסיבה היא המגוון שיש שם גם בציוד חובבים וגם בציוד מיקצועי.
אני נגר חובב וכבר רכשתי שלוש מכונות מקצוע עליון תחתון ,מסור סרט ומסור קרזייק משומש.
המחירים טובים (יש לקחת בחשבון שהציוד הוא אוסטרי ולא סיני או טיוואני)
היחס של מחמוד הוא אדיר האיש חברותי מכניס אורחים ומטפל בכול לקוח גדול כקטן .
סמל אישי של המשתמש
ashke151
סופר משתמש

הודעהעל ידי jacob-a » 03 אוגוסט 2015, 07:44

הנה דברים שכתבתי עליו כאן לפני כחודשיים:

b]מידי פעם אני קורא כאן ביקורות על נותני שרות או בעלי עסק בתחום העץ או הנגרות, חלק שליליות וחלק חיוביות.
מצאתי לנכון לציין לחיוב ואף לשבח בעל עסק למכונות נגרות, מחמוד ערבייה - מאמא טכנולוגיה באזור התעשייה בנצרת.
לפני שנים רכשתי ממנו משור סרט מתצוגה, לפני כמה ימים על רק אי שביעות רצון מהמשור וחוסר יכולת להתגבר על בעיה שהתעוררה במשור שקלתי לרכוש במקומו משור סרט חדש.
אתמול פניתי למחמוד, סיפרתי לו על החלטתי והוא הציע לשלוח אלי את הטכנאי שלו, איש יקר בשם פתחי, על מנת לנסות ולסדר לי את המשור שאצלי במקום לרכוש ממנו משור חדש.
היום הגיע אלי פתחי, מרחק של שעה נסיעה, ולאחר עבודה שנמשכה שעה נוספת הביא את המשור למצב עבוד כפי שהיה, מאופס, מאוזן שקט וחותך כהלכה.
השרות ניתן לי ללא תמורה, עד כה הוא מסרב לקבל תשלום .
בהחלט ראוי לפרסום ולציון, זה לא מובן מאליו.

שבת שלום.

viewtopic.php?f=1&t=8945
jacob-a
סופר משתמש

הודעהעל ידי pinicohen123 » 04 אוגוסט 2015, 14:04

חברים יקרים שלום רב .
בהמשך להתכתבות בנושא אני חייב להוסיף ולאשר את כל הנאמר על האיש הזה מחמוד שהינו הבעלים של מאמאטכנולוגיה שגם אחריי 3 שנים אם היה לי צורך לביצוע כיוונים של שהם באחד הכלים שנרכשו ממנו מייד היה שולח את אחד העובדים שלו ומסדר . פשו מדהים וכמובן ללא כל תשלום . לזה קוראים שרות
pinicohen123
משתמש ותיק

הבא

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־52 אורחים