חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

צביעת לכה של חברת BONA - על צבע גמר אקרילי דו רכיבי .

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

צביעת לכה של חברת BONA - על צבע גמר אקרילי דו רכיבי .

הודעהעל ידי Amir28 » 10 דצמבר 2010, 20:31

שלום רב צבעתי שולחנות של חברת קייטרינג בצבע דו רכיבי של נירלט .

הפלטות שצבעתי הן מסנדביץ' , הצבע שצבעתי איתו הוא של נירלט - TCG 32 - הוא צבע דו רכיבי אקרילי - המדלל שלו הוא 110 .

הפלטות נצבעו בצבע לבן מבריק .

מניסיון עבר בגלל שהשולחנות הללו מרבים להישרט - בגלל אופי העבודה עליהן .

אני שוקל להתיז על הצבע גמר (עליון) - לכה על בסיס מים של חברת BONA - הייעוד שלה הוא לפרקטים - היתרון הענק שלה הוא שהיא תהווה הגנה מצויינת לצבע - כך הוא יחזיק הרבה יותר זמן מעמד .

כיום הפלטות נדרשות להיצבע כל חודש לערך .

כשהתייעצתי עם יועץ טכני של נירלט - הוא אמר לי שהלכה לא "תיתפס" על הצבע גמר העליון (מבריק) שצבעתי .

האם המטרה שלו היא שאני יקנה כל חודש צבע ? , או שהוא לא יודע כי הוא לא ניסה דבר כזה ? .

לפני כשבוע צבעתי פלטה אחת - עם צבע דו רכיבי פוליאורטני של נירלט - אוניקריל מבריק (לבן) .

כמובן שלאחר יום שהצבע התייבש לחלוטין התזתי את הלכה של BONA - ללא כל צורך בשיוף הצבע - ולא היו התקלפויות שלך הלכה - כוונתי היא שהיא אחזה מצויין בשולחן .

אך מכיוון שעברתי לצבוע עם צבע אקרילי של נירלט - ועליו לא נסיתי להתיז לכה על בסיס מים לאחר צבע גמר - אני שואל אם למישהו יש ניסיון בהתזת לכה על בסיס מים - על צבע גמר עליון(אקרילי) - ללא צורך בשיוף .

תודה מראש ושבת שלום .
Amir28
סופר משתמש

Re: ֳ¶ֳ¡ֳ©ֳ²ֳ÷ ֳ¬ֳ«ֳ₪ ֳ¹ֳ¬ ֳ§ֳ¡ֳ¸ֳ÷ BONA - ֳ²ֳ¬ ֳ¶ֳ¡ֳ² ֳ¢ֳ®ֳ¸ ֳ ֳ·ֳ¸ֳ©ֳ¬ֳ© ֳ£ֳ¥ ֳ¸ֳ«ֳ©ֳ¡ֳ© .

הודעהעל ידי elico » 12 דצמבר 2010, 18:55

ֳ®ֳ₪ ֳ¹ֳ¶ֳ¡ֳ²ֳ÷ ֳ¥ֳ²ֳ£ֳ©ֳ©ֳ¯ ֳ¬ֳ  ֳ₪ֳ÷ֳ·ֳ¬ֳ³ , ֳ¬ֳ  ֳ ֳ¥ֳ®ֳ¸ ֳ«ֳ¬ֳ¥ֳ­,

ֳ¡ֳ®ֳ©ֳ¥ֳ§ֳ£ ֳ¡ֳ¶ֳ¡ֳ©ֳ²ֳ₪ ֳ¡ֳ¡ֳ±ֳ©ֳ± ֳ ֳ·ֳ¸ֳ©ֳ¬ֳ© ֳ©ֳ¹ ֳ¶ֳ¥ֳ¸ֳ× ֳ¡ֳ¹ֳ©ֳ¥ֳ³, ֳ«ֳ°"ֳ¬ ֳ¡ֳ«ֳ¬ ֳ¶ֳ¡ֳ©ֳ²ֳ₪ ֳ¡ֳ§ֳ¥ֳ®ֳ¸ ֳ«ֳ¬ֳ¹ֳ₪ֳ¥ <ֳ¢ֳ­ ֳ ֳ´ֳ¥ֳ·ֳ±ֳ©>,

ֳ₪ֳ¶ֳ¡ֳ²ֳ©ֳ­ ֳ₪ֳ ֳ·ֳ¸ֳ©ֳ¬ֳ©ֳ©ֳ­ ֳ«ֳ©ֳ¥ֳ­ ֳ₪ֳ­ ֳ®ֳ ֳ¥ֳ£ ֳ§ֳ¦ֳ·ֳ©ֳ­, ֳ ֳ÷ֳ₪ ֳ©ֳ«ֳ¥ֳ¬ ֳ¬ֳ°ֳ±ֳ¥ֳ÷ֳ­, ֳ ֳ¡ֳ¬ ֳ§ֳ©ֳ©ֳ¡ ֳ¹ֳ©ֳ¥ֳ³ ֳ®ֳ©ֳ°ֳ®ֳ¬ֳ©, <ֳ ֳ´ֳ©' 320>ֳ ֳ¥ ֳ±ֳ·ֳ¥ֳ¨ֳ¹ 400 ֳ¡ֳ«ֳ£ֳ© ֳ¹ֳ©ֳ¹ֳ¡ ֳ¨ֳ¥ֳ¡ ֳ²ֳ¬ ֳ₪ֳ§ֳ¥ֳ®ֳ¸,
סמל אישי של המשתמש
elico
מנהל פורום

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־62 אורחים