חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

מחפש מנטור \ מקום להתחיל לעבוד בו בסופי שבוע

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

מחפש מנטור \ מקום להתחיל לעבוד בו בסופי שבוע

הודעהעל ידי eran. » 07 אוקטובר 2009, 00:21

שלום לכולם,

אני בן 23 ולאחרונה גיליתי את הנגרות ואת הכיף שבליצור למשפחה רהיטים לפי דרישות אשר לא ניתן למצוא בחנויות, שלא לדבר על ההנאה שבעבודה עצמה והסיפוק כשהיא גמורה ושימושית.

כרגע הניסיון שלי כולל בניית כוננית עפ"י מידות לנישה לא ריבועית ושיפוץ קל של כסא נדנדה.
כמו כן קראתי רבות בפורום הזה, ובאנטרנט (אתר שפורסם כאן והיה שימושי - thewoodwisperer.com), למדתי המון ויש לי עוד הרבה שאלות.

כבר התחלתי לפנטז על פרויקטים יותר מסודרים ו"נכונים" (אני חייב להודות שמה שעשיתי עד כה היה די פרטאצ' - קרשים שמצאתי וחלקים שהיו זרוקים בבית, חיבורים ע"י ברגים) - אך אין לי מקום בבית (סלון) ואין לי כלים (מסור גיגסו הוא אולי היחיד ששווה לציין).

אני אשמח לשמוע טיפים מחברי הפורום כיצד להתניע את הנגרות כתחביב, כרגע אני לא חושב שאני יודע מה אני באמת צריך ואני מרגיש אי-ודאות כיצד להתחיל. מאחר ונהנתי מהפרויקטים שלי עד כה אני פונה אליכם.

הרעיון להיות "שוליה" לתחביב ביחד עם מישהו מנוסה מלהיב אותי - האם יש אולי חבר פורום באזור נתניה והמושבים שניתן לחבור אליו בסופי שבוע, ללמוד ממנו, להעזר במקום היצירה שלו?
כמובן שהרעיון הוא שאתרום ואעזור בכל שאוכל גם למארח בפרויקטים שלו.

שיהיה יום טוב לכולם,
ערן
eran.

Re: מחפש מנטור \ מקום להתחיל לעבוד בו בסופי שבוע

הודעהעל ידי zigi » 07 אוקטובר 2009, 08:48

ערן שלום יש לך מסר אישי קרא אותו. בברכה זיגי
סמל אישי של המשתמש
zigi
מנהל פורום

Re: מחפש מנטור \ מקום להתחיל לעבוד בו בסופי שבוע

הודעהעל ידי billi » 07 אוקטובר 2009, 16:08

eran. כתב:שלום לכולם,

אני בן 23 ולאחרונה גיליתי את הנגרות ואת הכיף שבליצור למשפחה רהיטים לפי דרישות אשר לא ניתן למצוא בחנויות, שלא לדבר על ההנאה שבעבודה עצמה והסיפוק כשהיא גמורה ושימושית.

כרגע הניסיון שלי כולל בניית כוננית עפ"י מידות לנישה לא ריבועית ושיפוץ קל של כסא נדנדה.
כמו כן קראתי רבות בפורום הזה, ובאנטרנט (אתר שפורסם כאן והיה שימושי - thewoodwisperer.com), למדתי המון ויש לי עוד הרבה שאלות.

כבר התחלתי לפנטז על פרויקטים יותר מסודרים ו"נכונים" (אני חייב להודות שמה שעשיתי עד כה היה די פרטאצ' - קרשים שמצאתי וחלקים שהיו זרוקים בבית, חיבורים ע"י ברגים) - אך אין לי מקום בבית (סלון) ואין לי כלים (מסור גיגסו הוא אולי היחיד ששווה לציין).

אני אשמח לשמוע טיפים מחברי הפורום כיצד להתניע את הנגרות כתחביב, כרגע אני לא חושב שאני יודע מה אני באמת צריך ואני מרגיש אי-ודאות כיצד להתחיל. מאחר ונהנתי מהפרויקטים שלי עד כה אני פונה אליכם.

הרעיון להיות "שוליה" לתחביב ביחד עם מישהו מנוסה מלהיב אותי - האם יש אולי חבר פורום באזור נתניה והמושבים שניתן לחבור אליו בסופי שבוע, ללמוד ממנו, להעזר במקום היצירה שלו?
כמובן שהרעיון הוא שאתרום ואעזור בכל שאוכל גם למארח בפרויקטים שלו.

שיהיה יום טוב לכולם,
ערן

אני באותו מצב בדיוק. האם יש אפשרות כזו באיזור חיפה?
billi

לבילי החיפאי

הודעהעל ידי udi koren » 07 אוקטובר 2009, 17:09

יש בחור בשם שעיה גור - לדעתי מחיפה - שפתח אתר בשם הנגריה הפתוחה, ולדעתי יכול להתאים לך. תבדוק בגוגל.
udi koren
סופר משתמש

Re: לבילי החיפאי

הודעהעל ידי billi » 08 אוקטובר 2009, 17:38

תודה.
כבר דיברתי אתו.
billi

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־45 אורחים