חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

באיזה קטע משור שולחני עולה בארץ פי שלוש מבארהב?

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

Re: באיזה קטע משור שולחני עולה בארץ פי שלוש מבארהב?

הודעהעל ידי oferyuval » 03 ינואר 2023, 16:30

הרואה כתב:עזוב...
תנהל פעם עסק ותבין
יש לא מעט עסקים שב90% רווח גולמי עדיין יפשטו רגל, למשל מסעדות יוקרה.

אתה לא יודע מי אני ומה נסיוני ומה אני יודע.
התשובה המתנשאת לא משכנעת אותי, וגם לא רווח גולמי של מסעדה שאינו רלוונטי לענייננו כמו שרווח גולמי של יצרן או נותן שרות או חברת תוכנה אינו רלוונטי.
אנחנו מדברים על יבואן / מפיץ.
oferyuval
סופר משתמש

הודעהעל ידי Eliyahoo » 05 ינואר 2023, 19:03

לדעתי בעלי החנויות לא גובים מחירים מופקעים, פשוט יש להם הוצאות מאוד גבוהות, מצד שני, במקרים רבים, לצרכנים יש אלטרנטיבה זולה. התוצאה היא שכנראה אין הצדקה לכמות גדולה של חנויות כלים ...

אני יכול להגיד לגבי אישית, שכיום, אני אקנה כלי בחנות כלים אך ורק אם אני חייב אותו במיידי ולא יכול לחכות או במידה והוא גדול, מה שהופך את היבוא האישי ללא כדאי. אפשר גם לראות שבעלי חנויות מתאימים את עצמם (ולא רק בכלי עבודה), הם משאירים לעצמם שולי רווח נמוכים יחסית על מוצרים שבהם הם יודעים שהם מתחרים עם ספקי האינטרנט וקורעים על מוצרים גדולים שאותם קשה להזמין ברשת.
סמל אישי של המשתמש
Eliyahoo
מנהל פורום

הודעהעל ידי mastertheknife » 19 ינואר 2023, 15:29

Israelgrn4 כתב:
avian כתב:מה הכוונה פערים 6כניים לרעת הדגם הנמכר בארץ?

דוגמה נוספת - על מנת להרים או להוריד את הסנפיר בישראל אתה חייב להתכופף בחלקו האחורי של המשור,
ולהיות אקרובט על מנת לפתוח את הבורג התופס את הסנפיר.

יש לי את ה- DWE7492 (קניתי ב- 2990 מבסט טולס דרך קופון לפני כחודש) ואצלי כדי להוציא את הסנפיר (ה- riving knife) או את ה- blade guard, צריך למשוך בפלסטיק בצד וזה משוחרר.
אתה בטוח שה- DWE7485 זה לא אותו הדבר?

ולגבי המחירים, אני מסכים, למשל, עד לפני כמה חודשים, המחיר הטיפוסי ל- DWE7492 היה כ- 4200 שקל.
אבל לאחרונה התחרות עלתה מדרגה ואנחנו רואים את השפעותיה.
בסט טולס מכרו בעבר ב- 3690 דרך קופון, ואז באו עץ האורן ומכרו ב- 2990. ואז בסט טולס גם מכרו ב- 2990 עם קופון, ואז עץ האורן מכר ב- 2600 שקל לשבוע שבועיים (לא כולל משלוח כמובן).
התחרות היא רעה לעסקים, טובה לצרכנים. משמועות ששמעתי עסקים מנסים לתאם מחירים עם עץ האורן אך ללא הצלחה, הוא ממשיך להוריד ולשבור את השוק.
ואגב, זה עדיין קצת מבאס שגם ב- 2990 שקל (כ- 850 דולר) המסור לא מגיע עם סטנד נייד. בארה"ב ניתן למצוא את המסור ב- 649 דולר עם סטנד נייד (דגם DWE7491RS, ה- RS זה Rolling Stand)
כאן הייתי צריך להוסיף עוד כ- 800 שקל על הסטנד הנייד (DWE74911)

הלוואי ונראה את התחרות הזאת גם בכלים אחרים, כמו מסורי גרונג ופנדל.
אגב, גם המקצוע קוביה Dewalt DW733 ירד מכ- 3300 בארץ לכ- 2800-2900 שקל בזכות עץ האורן.
mastertheknife

הקודם

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־57 אורחים