חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

ועוד ידה נטויה

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

Re: ועוד ידה נטויה

הודעהעל ידי avian » 17 יוני 2021, 01:09

אני חושב שפספסת את ההומור בהודעה - הכותב לא התייחס למסכים או לזה שיהרסו, אלא שהדמיון של ילדים לא עובד לפי אותם קווים כמו שאנחנו חושבים שהוא עובד, והרבה פעמים הם זונחים בצד משחק מושקע בשביל משהו שלנו, המבוגרים, נראה חסר ערך - אבל דמיונם העשיר הופך אותו לעולם ומלואו.
avian
סופר משתמש

הודעהעל ידי lyuv » 17 יוני 2021, 08:13

avian כתב:אני חושב שפספסת את ההומור בהודעה - הכותב לא התייחס למסכים או לזה שיהרסו, אלא שהדמיון של ילדים לא עובד לפי אותם קווים כמו שאנחנו חושבים שהוא עובד, והרבה פעמים הם זונחים בצד משחק מושקע בשביל משהו שלנו, המבוגרים, נראה חסר ערך - אבל דמיונם העשיר הופך אותו לעולם ומלואו.

ב-ד-י-ו-ק !!!
lyuv
סופר משתמש

הודעהעל ידי atzmonster » 19 יוני 2021, 21:29

lyuv כתב:עבודה מדהימה. באמת שנשארתי פעור פה.

מכיוון שהיו כמה תגובות לתגובה, חשבתי להגיב - ברוח טובה ובחדוות היצירה

אבל - בלי שאני מכיר את הנכדים שלך, אני יכול להגיד בביטחון שאני לא סומך עליהם. לא עליהם ספציפית, אלא על כל המזיקים הקטנים האלה.
אני סומך עליהם - אפילו מאוד!

כבר יצא לי לבנות להם כל מני מתקנים מתוחכמים וצעצועים יפים, שבסופו של דבר השימוש העיקרי בהם היה כדורגל או משקולת או משהו לזרוק עליו את הבגדים המלוכלכים.
לשמחתי זה לא הניסיון שיש לי

לעומת זאת, הם יכולים לקחת את פסולת העץ שנותרה מהעבודה, וחתיכת חוט, וליצור מהם עולם ומלואו שיעסיק אותם ימים.
זה נכון - בילדותי שיחקתי עם קופסאות סרדינים ריקות וחוט שפאגט מחבר בינהן

אין להם שום הבנה באסטטיקה, סימבוליקה, מיתולוגיה בסיסית. כלום. אי אפשר לסמוך שהדמיון שלהם יעבוד נכון.

אני מצרף תמונה של מה יצר ילד בן 5 מקוביות שנוצרו משאריות עץ - יש כאן דימיון ואסטטיקה
הוא טוען שזה הארמון של פרעה כך שיש כאן גם מיטולוגיה
קבצים מצורפים
IMG-20210619-WA0004.jpg
סמל אישי של המשתמש
atzmonster
סופר משתמש

הקודם

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־63 אורחים