חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

הנגר האיום

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

הנגר האיום

הודעהעל ידי atzmonster » 11 יולי 2020, 14:46

שבת שלום
פעמיים כתבתי את הפוסט הזה, ולא צלח בידי לפרסמו - כי לא הייתי מחובר
הסגנון שלי היה בוטה מדי והשם שמר אותי מלפרסם אותו כלשונו.

אז כך:
בלי להיכנס לפרטים הסגנון של הנגר, שלא ראינו ממנו עבודה אחת, אלה בעיקר עלבונות כלליים, גורם לי לגירוד שאינו מתאים לגילי, ואינו בריא ללחץ הדם.

אבי יבדל לחיים ארוכים, פגוע קרב ממלחת השחרור, שהיה רוצה לסלק מי מעל פניו, היה אומר: "אתה תישאר כאן ואני אלך לעזאזל"!
אז עד שיוסר המפגע אני שם - וההפסד הוא רק שלי

שבת שלום אנשים טובים
סמל אישי של המשתמש
atzmonster
סופר משתמש

Re: הנגר האיום

הודעהעל ידי אמיר ח. » 11 יולי 2020, 17:39

שלום,

אין זה חשוב כמה ידע יש לאדם, ואין זה חשוב כמה מקצוען הוא האדם. כל עוד אותו ידע ואותה מקצועיות אינם מלווים בצניעות ואדיבות, לא תימצא להם אוזן קשבת ולא יימצא להם לב פתוח. הכל ילך ויעבור כמשב רוח!

אני מעדיף מישהו שיתן לי עצה שגויה אך באדיבות ומתוך כוונה טובה, מאשר מישהו שיציף אותי בידע נכון אך בשחצנות ומתוך כוונה רעה. כי בסופו של דבר, מה שחשוב זה לא הנזק שהעצה השגויה גרמה, וגם לא התועלת שהעצה הנכונה הביאה, אלא היחס האנושי וההרגשה שנשארה.

מה זה חשוב כל הידע שלך, אדוני הנגר חסר הבגדים והבושה, אם בכל פוסט שאתה כותב בו אני צריך להפעיל חוסם תמונות בדפדפן שלי, או לפתוח סתם חלון ולהשתמש בו כדי להסתיר את הצד השמאלי של המסך, וכל זה ע"מ לא לראות את התמונה המעליבה והפוגענית שבחרת לך! במיוחד שבקרבתי מסתובבים עוד אנשים. כבר ביקשו ממך להחליף את התמונה. ועוד נקודה, לא חשבת לרגע שלא רק גברים נכנסים לפורום הזה? זה לגמרי לא מכובד.

נוח לך עם זה שאנשים עצבניים עליך, מבקרים אותך, עוזבים בגללך?
אין אסון יותר כביר מזה שאדם יחשוב שהוא צודק וכל העולם טועה.

אני מאמין שאנשים שאוהבים לעבוד עם עץ הם בד"כ אנשים אדיבים, נדיבים, סבלנים, רגישים. אני מאמין שרוב החברים נכנסים לפורום הזה כדי להעביר זמן רגוע.. אל תהיה זה שפוגע באווירה הנעימה, ואל תרשה לעצמך להיות שנוא או בלתי רצוי.

עצמון היקר, תישאר איתנו, עדיין יש תקווה שהוא יבחר בלהתחיל מחדש ולפתוח דף נקי.
אמיר ח.
סופר משתמש

הודעהעל ידי Se7eN » 11 יולי 2020, 20:08

אני גם מצטרף. כמו שראיתם הצעתי לו להתחיל דף חדש ונקי קישור, במקום זאת קיבלתי את מנת הלגלוג המתנשאת הטיפוסית.

אני פונה כאן למנהלים ומבקש להפעיל סנקציות.

מציע בתור התחלה הרחקה למשך שבוע, ואם ההתנהגות הפסולה תמשך חודש, ואם עדיין לא ישוב למוטב, לאחר מכן הרחקה לצמיתות.

בבקשה שאף אחר לא יעזוב את הפורום בעקבות הבחור הזה, זה יהיה הפסד לכולנו
Se7eN
מנהל פורום

הודעהעל ידי Edi » 11 יולי 2020, 21:04

לי נראה שמוגזמת תשומת הלב שאתם מקדישים לו כאן, לכו תדעו בתקופה לא פשוטה זו מה עובר על בן אדם,מוטב שנהיה סלחנים וסובלנים.
Edi
סופר משתמש

הודעהעל ידי Se7eN » 11 יולי 2020, 21:22

Edi כתב:לי נראה שמוגזמת תשומת הלב שאתם מקדישים לו כאן, לכו תדעו בתקופה לא פשוטה זו מה עובר על בן אדם, מוטב שנהיה סלחנים וסובלנים.

סלחן וסובלני צריך להיות כלפי מישהו שפועל בתום לב. פה מדובר באדם שהוזהר שוב ושוב והוא רק ממשיך בהתנהגות החצופה הזו.
מציע שתקרא (אם עדיין לא קראת) את מה שכתבתי לו ותראה איך המשיך משם
Se7eN
מנהל פורום

הודעהעל ידי yehuday » 11 יולי 2020, 22:12

מצטרף לקריאה לעשות משהו בעניין.
מקריאת הפורום בשעה האחרונה לא נראה שהבחור מפנים את המסר.
למען שאר חברי הפורום, מישהו מהמנהלים מוכן לעשות איזה מעשה?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
yehuday
סופר משתמש

הודעהעל ידי avian » 12 יולי 2020, 00:15

חברים, זה בסך הכל טרול קלאסי, העונה על כל סעיפי ההגדרה.
הוא פרובוקטיבי בכל הזדמנות שיש לו בדיוק כדי לגרור את היחס שאתם נותנים לו כאן.
מנסיון ארוך בפורומים שבהם טרולים היו עניין די קבוע, גיליתי שהתרופה היעילה היחידה היא הרעבה - אם לא מאכילים את הטרול ביחס שהוא מחפש, הוא נעלם.
התעלמו ממנו והמשיכו הלאה - אף אחד לא צריך לכעוס או להתעצבן, ובטח לא לעזוב.
avian
סופר משתמש

הודעהעל ידי Edi » 12 יולי 2020, 08:59

Se7eN כתב:
Edi כתב:לי נראה שמוגזמת תשומת הלב שאתם מקדישים לו כאן, לכו תדעו בתקופה לא פשוטה זו מה עובר על בן אדם, מוטב שנהיה סלחנים וסובלנים.

סלחן וסובלני צריך להיות כלפי מישהו שפועל בתום לב. פה מדובר באדם שהוזהר שוב ושוב והוא רק ממשיך בהתנהגות החצופה הזו.
מציע שתקרא (אם עדיין לא קראת) את מה שכתבתי לו ותראה איך המשיך משם

מיכאל, קראתי ואם תשים לב גם אלי הוא התבטא בגסות, אבל AVIAN צודק והתגובות שלכם במיוחד זו של עצמון מזינות אותו, זהו טרוליזם קלאסי ואני חושב שבתקופה הזו במיוחד אנשים מחפשים איך להתפרק.
Edi
סופר משתמש

הודעהעל ידי הנגר הערום » 12 יולי 2020, 18:10

EDI ו-AVIAN אני מעריך את הגישה הותרנית שלכם כלפי, תודה.
אני ממש לא טרול, ובבקשה תקראו לי ותכנו אותי בכל שם שיעלה על דעתכם כמו "הנגר האיום" למשל, אבל אני מתחנן, טרול זה ממש מעליב!
זה לא נראה לי הוגן להתקיף אותי בכזאת עוצמה ולהתעלם לחלוטין ממתקפה אישית עלי, גסת מילים ובוטה של גולש אלמוני וחד פעמי והכל כי לא אהבתי עיצוב של שולחן מסוים. נכון, באופן שהערתי משך הרבה תשומת לב, אבל לצערי בחרתם להתעלם מן העיקר והתרכזתם בטפל. לא הסקתם כלום, חבל...
אין לאף אחד מכם זכות לדרוש ממני להחליף את הכינוי. העולם חי מצוין עם "השף הערום".
אויויוי, מישהוא נאלץ להסתיר את הצד השמאלי של המסך...אל תטיל עלי את האחראיות על הרגלי הצפיה שלך.
על מה הקינאה על כמה זמן יש לי להשקיע בתחביב? ובכן החיים הובילו אותי כך שעשיתי מה שרציתי, מתי שרציתי וכמה שרציתי גם בעבודה ווגם בתחביבים. אינני חייב דו"ח לאיש על מעשי מלבד האישה שאיתי.
הקריאה להתעלם מתגובותי על בסיס היותי טרול היא שגויה, זה פורום מיקצועי וטרול לא יתרום שום דבר מיקצועי. אני כן! לכן, מי שיתרכז בטפל ולא בעיקר - יפסיד! הזמן והעובדות יוכיחו!
כולכם בהחלט רשאים להתעלם ממני ומדברי, רק אל תקראו לי טרול בבקשה.
תודה!
סמל אישי של המשתמש
הנגר הערום
סופר משתמש

הודעהעל ידי Edi » 12 יולי 2020, 18:55

אף אחד לא יפנה אליך בכינוי 'הנגר הערום' שנה או לא את הכינוי באתר זה ממש לא משנה, כתוב כאן את שמך הפרטי שנוכל להתיחס והורד את התמונה רק משום שישנם כאלו שהיא מפריעה להם, שנה את צורת ההתבטאות, גם אתה לא היית רוצה שיפנו אליך כפי שפנית לאנשים כאן.
קבל את היד המושטת שלנו כפי שמיכאל (SEVEN )הציע ונתחיל דף חדש.
Edi
סופר משתמש

הבא

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־53 אורחים