חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

המלצה על כלים נטענים

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

המלצה על כלים נטענים

הודעהעל ידי Se7eN » 16 אפריל 2020, 19:20

הי כולם

לפני כחצי שנה רכשתי שלושה כלים נטענים (18V) של מותג פורטר קייבל (Porter Cable) האמריקאי. מדובר במותג של קונצרן ענק שכולל את המותגים: Dewalt, Stanley, Black&Decker ועוד רבים. המותג הזה נחשב רמת ביניים, מתחת לדוולט, מקיטה, בוש, מילווקי ודומיהם.
עד כמה שאני יודע הכלים האלו לא נמכרים בארץ, אבל קניתי אותם באמאזון ארה"ב וחלק באיביי, ועם משלוח החינם שהיה אז, העלות הכוללת הייתה פחות מ-900 ש"ח עבור:
מסור עגול, מסור חרב, דיסק, מטען מהיר 220V ושתי סוללות (תחליפיות) 6Ah (הסוללות והמטען נקנו מאיביי). אגב העדפתי שלא לרכוש סט, מפני שבסט המטען היה איטי והסוללות קטנות, וגם שילוב הכלים לא תמיד התאים לי. בנוסף לא רציתי לעבור את מגבלות המיסוי.
נכון לכתיבת שורות אלו לא ניתן להזמין כלים אלו (ובכלל) מאמאזון ארה"ב עקב הקורונה, אך מקווה שבקרוב הדברים יחזרו לשגרה שהייתה קודם, ובמיוחד שיחזור השילוח החינמי כמו שהיה להזמנות מעל 50$. אני משתף עכשיו את התובנות שלי אחרי פרוייקט קטן שבו השתמשתי בהם שוב ונהניתי מאוד, ולכן כותב כעת.

עד כה לא עשיתי בהם שימוש אינטנסיבי מאוד (אלו כלים משלימים עבורי, לא עיקריים), אבל כל אחד מהם עובד יפה מאוד, הסוללות מחזיקות היטב - הופעתי לטובה האמת, הכלים מרגישים איכותיים ובאופן כללי אני מאוד מאוד מרוצה מהם, ורציתי לשתף את התובנות האלו כאן, אם ויהיה רלוונטי למישהו.

יש להם בסדרה הזו עוד כלים רבים כמובן, וישנם סטים זולים (במיוחד בתקופות מבצעים) לרכישה של מספר כלים יחד בהנחות משמעותיות.

אם יש שאלות ספציפיות אשמח לענות

נ.ב.
שמעתי שמועות שהכלים של המותג נמכרים בארץ תחת המותג סטנלי (בארה"ב אין כלים חשמליים תחת המותג הזה) ולכן יש מטענים וסוללות וכמובן כלים מסוימים שניתן לרכוש פה שתואמים לכלים האמריקאיים. עוד לא הייתה לי אפשרות לבדוק את זה בעצמי.
Se7eN
מנהל פורום

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot] ו־35 אורחים