חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

אום נעץ עם 2 ברגים לעיגון

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

אום נעץ עם 2 ברגים לעיגון

הודעהעל ידי יובל » 02 אוקטובר 2019, 16:11

שלום רב לכולם,
אני מחפש לקנות סוג של אום נעץ עם חור ל2 ברגים לעיגון
אני מצרף תמונה להמחשה
המטרה היא לשים את ההברגה הזאת העץ לעגן אותה עם 2 ברגים וליצור אפשרות הברגה רב פעמית
אודה לכם מראש על העזרה
קבצים מצורפים
Screenshot_2019-10-02-15-30-19-003_com.android.chrome.png
יובל

Re: אום נעץ עם 2 ברגים לעיגון

הודעהעל ידי Alex Milch » 02 אוקטובר 2019, 17:26

לאיזה קוטר בורג אתה צריך?
יש אום נעץ עם 3-4 שפיצים שנתקעים בלוח מצידו האחורי ויש תותב בעל תבריג חיצוני גס להחדרה לעץ ותבריג מכני פנימי עבור הבורג.
שניהם ניתנים לקניה בחנויות של פירזול לנגרים ובחנויות שמתמחות בברגים.
למבחר ממש גדול (לא ממש בטוח) צריך לעבור לעליאקספרס.
Alex the Cheesepenter
סמל אישי של המשתמש
Alex Milch
סופר משתמש

הודעהעל ידי יובל » 05 אוקטובר 2019, 21:40

מצאתי בעליאקספרס
קבצים מצורפים
Screenshot_2019-10-02-23-54-59-251_com.alibaba.aliexpresshd.png
Screenshot_2019-10-02-23-41-24-815_com.alibaba.aliexpresshd.png
יובל

הודעהעל ידי Alex Milch » 05 אוקטובר 2019, 21:51

חבל על הזמן, יש את כל זה זמין בארץ.
בהצלחה עם הפרוייקט!
Alex the Cheesepenter
סמל אישי של המשתמש
Alex Milch
סופר משתמש

הודעהעל ידי Dmxmustfly » 06 אוקטובר 2019, 10:20

Alex Milch כתב:חבל על הזמן, יש את כל זה זמין בארץ.
בהצלחה עם הפרוייקט!
אם תשים לב לשאלה המקורית, פות"ש שואל איפה ניתן לקנות. להגיד חבל להזמין יש זמין בארץ, זה יפה. איפה אפשר לקנות? אני גם מחפש כל מיני דברים ואלה בדיוק התשובות שאני מקבל" יש בארץ". יפה שיש. חיפשתי ולא מצאתי ולכן השאלה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Dmxmustfly
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Alex Milch » 06 אוקטובר 2019, 17:36

Dmxmustfly כתב:
Alex Milch כתב:חבל על הזמן, יש את כל זה זמין בארץ.
בהצלחה עם הפרוייקט!
אם תשים לב לשאלה המקורית, פות"ש שואל איפה ניתן לקנות. להגיד חבל להזמין יש זמין בארץ, זה יפה. איפה אפשר לקנות? אני גם מחפש כל מיני דברים ואלה בדיוק התשובות שאני מקבל" יש בארץ". יפה שיש. חיפשתי ולא מצאתי ולכן השאלה.

אם תשים לב, עם מעל 4000 תגובות שלי בקבוצה, אני מקווה שרובן מועילות, קצת מאוחר ללמד אותי מה ואיך לענות.
אם תשים לב, בתגובתי הראשונה לפות"ש, בשורה שלילשית ורביעית יש תשובה הסותרת את טענתך.
אם היית שם לב, היית מבחין שלא רשמתי שמות של בתי עסק, כתובותיהם ומספרי טלפון. אינני מתנצל על כך ולו מן הסיבה שהתתפותי בפורום היא על בסיס התנדבותי, זה לא מקום עבודתי.

אגב, מי אתה Dmxmustfly? אני מניח שיש לך שם אמיתי, רק כדי להנעים את ההיכרות בינינו...אם תרצה...
Alex the Cheesepenter
סמל אישי של המשתמש
Alex Milch
סופר משתמש

הודעהעל ידי Dmxmustfly » 06 אוקטובר 2019, 20:28

טענתי היא כללית. לצערי אין לי זמן להסתובב בחנויות ולכן אם אין הפניה לאתרים ברשת אני נאלץ לפנות לאתרים בחו"ל. לכן חבל על הזמן יש בארץ לא עוזר לי, מהסיבה שאין לי זמן להתחיל להסתובב ולחפש. אני לא גר במרכז ואין לי חנויות עצים ופרזול ליד הבית. אם הייתה הפניה למחסן עצים מסויים או לרשת מחסנים, הייתי יכול להרים טלפון ואולי לעשות הזמנה טלפונית.
אני פה בשביל ללמוד ממי שיש לו ניסיון.
התגובות הלקוניות כמו חבל על הזמן יש בארץ" יוצרות תחושה של התנשאות על מי שמנסה ללמוד ולכלכל את צעדיו הראשונים.
שמי יובב, נעים מאוד, חדש בפורום. בשירשור אחר קבלתי הפניות מאוד מדויקות שמאוד עזרו לי וחסכו לי הרבה כסף ועוגמת נפש מאביזרים לא נכונים. במקרה ההוא הרמתי טלפון לבית העסק וביצעתי הזמנה טלפונית.

Dmxmustfly
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Alex Milch » 06 אוקטובר 2019, 21:01

שלום יובב, נעים מאד,
אתה לא צריך להרגיש נחות בגלל שאתה חדש.
התשובה "חבל על הזמן..." באה כתגובת המשך להמלצה שלי שאתה והשואל המקורי לא שמו לב.
טענתך שאין לך זמן לחפש בגוגל וכו', נותנת לי להבין שאני או אחרים צריכים לעשות זאת. אני כבר הודעתי שהפורום הוא לא מקום עבודה שלי.
Alex the Cheesepenter
סמל אישי של המשתמש
Alex Milch
סופר משתמש

הודעהעל ידי Dmxmustfly » 06 אוקטובר 2019, 21:28

אלכס. מעולם לא טענתי שאין לי זמן לחפש בגוגל. לזה יש לי זמן. לצערי, רוב החנויות הישראליות או שאין להם אתרים או שהאתר קיים רק כדי לסמן וי על מדיה דיגיטלית כי הוא לא מכיל כלום או ממש לא מעודכן.
אין לי זמן להתסובב בחנויות ובמחסנים. אני עושה עבודת הכנה לפני שאני שואל בפורום. לפעמים אנחנו פשוט לא יודעים מה אנחנו מחפשים ואז עבודת ההכנה לא נכונה, אבל גם מזה לומדים.
לדוגמה, חפשתי speed square כי ראיתי שזה כלי שיכול להיות שימושי מאוד, מאוד יכול להיות שהוא לא מתאים לצרכים שלי אבל נראה לי שכלי ב-60 שקלים (באמזון) יכול להביא תועלת ולא יגרום נזק לכיס אם לא יהיה בו שימוש.
חיפשתי במשך כמה ימים כלי כזה בארץ בגוגל. אני חושב שמצאתי רק חנות אחת שמפרסמת ובמחיר יותר מכפול. הזמנתי מאמזון.
חבל לי שהעסקים המקומיים מפסידים בגלל חוסר דיגיטציה, אתם המנוסים מכירים את החנויות ויודעים מה יש ואיפה, ומכאן נובעת השאלה.
אופי העבודה שלי לא מאפשר לי לצאת באמצע היום ולקפוץ לחנות, אני יוצא מהבית לפני שהחנויות נפתחות וחוזר שהכל כבר סגור. עם ילדים בבית הזמן הפנוי שלי להסתובב בחנויות מוגבל מאוד ולכן אני מנסה להיות מאוד מצומצם ומדוייק.
אני לא מבקש שמישהו יעבוד בשבילי, רק המלצות על מקומות ועסקים.
נראה לי שחטפתי מספיק את השירשור הזה והגיע הזמן להחזיר אותו לפותח המקורי.
אתה יכול גם לבקר אותי ב www.dmxmustfly.com
הכינוי דבק בי בימי פורום 8 העליזים ומאז אני משתמש בו בחלק מהפורומים.
Dmxmustfly
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Edi » 07 אוקטובר 2019, 05:50

יובב, מבלי להתיחס לעובדה שבחרת לעקוץ דווקא את התגובה של אלכס שהוא ספק המידע המרכזי בפורום הזה והאחרון שניתן לבוא בטענות לאיכות המידע שהוא מספק, לא חושב שזה נכון להשליך את הציפיות שלנו לתשובה מספקת על מי שמגיב, כל ביקורת כזו מיצרת חסמים ובאף פלטפורמה זה לא בריא, מה כל שכן בזו הנוכחית שלא נהנית מעודף תגובות.
Edi
סופר משתמש

הבא

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־55 אורחים