חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

רוטר ראשון

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

רוטר ראשון

הודעהעל ידי עדי » 12 אוגוסט 2018, 14:58

שלום רב
אני עוסק בנגרות חובבנית מעת לעת ובעיקר בפרוייקטים בייתיים.
מעוניין לקנות רוטר ראשון,מתלבט בין bosch pof1200 ae
סדרה ירוקה של בוש
לבין makita rp0900
המלצות? המלצות אחרות לרוטר ראשון יחסית בתקציב זול
עדי

Re: רוטר ראשון

הודעהעל ידי Isaac » 12 אוגוסט 2018, 22:47

שוב אציע לך כמו לאחרים. מנסיוני המר עם כשהתחלתי בנגרות עם מלטשת של בוש, שיבושו ויכלמו להם. לא לקנות בוש. לא שווה פשוט לזרוק את הכסף לפח ועוד בהתחלה כשאינך בטוח באים אתה הוא זה שגרמת לנזק או לא, ויתרה מכך פשוט תתקע ללא הכלי וללא הכסף! מקיטה קנית לא טעית :wink:
Isaac
סופר משתמש

הודעהעל ידי Se7eN » 13 אוגוסט 2018, 01:59

אין לי היכרות אישית עם הדגמים האלו,
אך באופן עקרוני בוש ירוק אלו כלים המיועדים לחובבים ואיכותם הכללית נמוכה מאוד (ביחס לכלי עבודה אמיתיים), ואילו מקיטה חברה אמינה בסה"כ עם מוניטין מצוין. כך שאני הייתי הולך על המקיטה ללא היסוס.
Se7eN
מנהל פורום

הודעהעל ידי bgav » 13 אוגוסט 2018, 13:41

שניהם צעצועים, אבל בוש הוא גמיש יותר בין אלה, בעוד הרבה יותר זול. הייתי ממליץ לקחת בוש ולשחק עם זה עד שאתה יודע מה אתה רוצה מרוטר. אפשרות נוספת היא לקנות משהו טוב יותר מההתחלה, אבל זה יהיה פלוס 1000 שקל בקלות.
bgav

הודעהעל ידי Isaac » 14 אוגוסט 2018, 07:19

bgav כתב:שניהם צעצועים, אבל בוש הוא גמיש יותר בין אלה, בעוד הרבה יותר זול. הייתי ממליץ לקחת בוש ולשחק עם זה עד שאתה יודע מה אתה רוצה מרוטר. אפשרות נוספת היא לקנות משהו טוב יותר מההתחלה, אבל זה יהיה פלוס 1000 שקל בקלות.

מעניין מאד ללמוד שמקיטה זה צעצוע. על בוש לא אתווכח מנסיוני המר. אבל לאמר שמקיטה זה צעצוע. נראה לי שמישהוא כאן מבולבל, או גרופי של בוש. בכל מקרה הראה לי עוד איש מקצוע שיאמר שמקיטה זה צעצוע, ויכול להיות שאז אחשוב שוב. לדעתי לפני שנותנים עצות למתחילים ואלו שאין להם ידע, צריכים להיות עם מעט אחריות למרות הנטיות להעריך מכשיר זה או אחר, מאחר ועם עצה רעה מפילים אנשים בפח עם ו-או ללא כוונה ובעיקר עם מתחילים, ומנסיוני זה דבר שיכול לעצור את את ההתקדמות בצורה מאוד דרסטית. בכל מקרה, לי אף חברה לא משלמת ולא נותנת, ואני לא נאמן לשום חברה, אלה רק לעשייה ומנסיוני להיות נאמן לחברה זו או אחרת, לא יעזור בהתקדמות במקצוע אל לחברה להתקדם ולהתעשר על חשבון הצרכנים.
Isaac
סופר משתמש

הודעהעל ידי Mike_NC » 14 אוגוסט 2018, 10:52

יש לי את הבוש הזה כמה שנים, בשימוש חובבני, עושה את מה שנדרש נוח וידידותי מאפשר שינוי מהירות, כנראה פחות מוצלח מהמקיטה ויותר זול - סט כרסמים בסיסי + יעלה יותר מהמכשיר ולדעתי חשוב יותר
נקודה נוספת למחשבה שניהם 1/4 ולא 1/2 ככה שמראש השימוש חובבני ופחות יציב בכרסמים בינוניים ומעלה
Mike_NC
משתמש ותיק

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־72 אורחים