חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

משלוח חינם מאמזון

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

Re: משלוח חינם מאמזון

הודעהעל ידי hank » 25 יולי 2018, 18:25

פעם כן, פעם לא. אחרי כמה נסיונות בימים האחרונים ללא הצלחה להגיע למשלוח חינם, היום הצלחתי.
hank
סופר משתמש

הודעהעל ידי רועי » 25 יולי 2018, 18:45

hank כתב:פעם כן, פעם לא. אחרי כמה נסיונות בימים האחרונים ללא הצלחה להגיע למשלוח חינם, היום הצלחתי.

יש לך קישורים למוצרים של Bessey או כלים אחרים שמשתתפים במבצע?
רועי

הודעהעל ידי hank » 25 יולי 2018, 21:57

רועי כתב:
hank כתב:פעם כן, פעם לא. אחרי כמה נסיונות בימים האחרונים ללא הצלחה להגיע למשלוח חינם, היום הצלחתי.

יש לך קישורים למוצרים של Bessey או כלים אחרים שמשתתפים במבצע?

פשוט כנס לאמזון וחפש Bessey clamps for woodworking. לעוד מידע על המוצרים שלהם, חפש את האתר שלהם בגוגל. אני מכיר את הפירמה כאיכותית. בקליבות אלה משתמשים ב"עץ לדעת" ב"ס לנגרות אומן. לעומתה, יש לי כמה קליבות של IRWIN שגם נחשבת לחברה טובה, שממש גרועות - מתחלקות. קניתי בארה"ב כך שאין לי למי להחזיר. הצד השני של המטבע של קנייה בחו"ל.
hank
סופר משתמש

הודעהעל ידי Isaac » 26 יולי 2018, 10:05

עדכון: מאחר והנושא חשוב לרבים כאן.
לאחר מספר נסיונות להזמין מאמזון שבהם לפעמים רצו לחייב על משלוח ובפעמים אחרות לא (הבעיה היתה שפעם רק הרצתי את ההזמנה לבדיקה לפני שהייתי שהחלטתי באים להוסיף עוד להזמנה). אז ההזמנה הראתה ללא חיוב משלוח. לאחמ"כ כשרציתי להזמין החשבונית הראתה חיוב למשלוח... לאחר מספר ימים שוב ניסיתי ושוב אותו סיפור, אישתי רצתה להוסיף מספר פריטים ולאחר שהוספתי אותם עניין של מספר דקות ושוב החשבונית מראה על חיוב במשלוח, (בינתיים ההזמה הולכת וגדלה), אתמול החלטתי שוב לנסות את מזלי ולא היה חיוב אך הפעם נזכרתי שכדאי לנסות את "אמזון פריים". חזרתי והוספתי את פריים לסל הקניות ושוב החשבונית מראה חיוב. מייד ניתקתי את הפריים (ודא"ג, הם משאירים את כול הפריוילגיות לחודש שלם, גם באים מתנתקים מייד כפי שעשיתי), חכיתי כשעה ולא עזר ולאחמ"כ לאחר כ-3-4 שעות שוב השתחרר החיוב והחשבונית הראתה ללא חיוב משלוח, והפעם הזמנתי בהצלחה. העניין שהזיגזוגים הם עניין של דקות שמביא אותי לחשוב שהם מנסים בשיטת מצליח, שהתאוריה היא הקונה צריך את הציוד/המוצר ובאים נחייב משלוח ישנם כאלה שיזמינו וישלמו, ובאיםלא נשחררת את המשלוח וניתן בחינם, או משהוא כדומה. כך שבאים אתם רואים שלא עובר עם משלוח חינם, התנתקו, וחיזרו אליו לאחר מספר שעות ונסו שנית ואל תתפתו לקנות עם תשלום משלוח, אלה אים כן אתם ממש חייבים דחוף.
בהצלחה.
Isaac
סופר משתמש

הודעהעל ידי hank » 26 יולי 2018, 10:30

אין לי הסבר לזיגזגים. תיאוריה נוספת - בודקים את ההשפעה של הצעות שונות - ללא משלוח מעל $80 (אז חייב במע"מ) ללא מגבלה על משקל/נפח, מעל $80 אבל היצע מצומצם יותר של מוצרים (בוודאי בלי הגדולים/כבדים), אחר כך הורידו ל-$75 כך שיש פיתוי של קנייה ללא מע"מ - בקיצור, אני מרגיש קצת כמו עכבר במעבדה - בודקים התנהגות בשינוי תנאים סביבתיים :lol
hank
סופר משתמש

הודעהעל ידי kipibenkipod » 26 יולי 2018, 18:45

זה היה וחזר.
לדעתי הם מורידים עומס, ואז מחזירים את המבצע.
רק ב-75.00$ אין תוספת מיסים. ולכן צריך להגיע בדיוק ל-75 כדי שלא יוסיפו מע"מ אוטומטי.
כלומר, זהו ה-sweet spot שבו יש משלוח חינם ואין מיסים שנגבים אוטומטית על ידי אמזון.
kipibenkipod
סופר משתמש

הודעהעל ידי רועי » 26 יולי 2018, 19:07

מכיוון צריך להגיע ל-75$ בדיוק כדי לקבל משלוח חינם ולא לשלם מיסים

אם צריך כמה דולרים או סנטים כדי להשלים, אפשר לחפש מוצרים משלימים פה באמצעות האתר הזה: http://www.filleritem.com
רועי

הקודם

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־22 אורחים