חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

מישהו נתקל במסילות למגירה?

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

Re: מישהו נתקל במסילות למגירה?

הודעהעל ידי harel » 02 ספטמבר 2007, 23:58

הפעם הגזמת מר דניאל רון!
1. בתגובתי הראשונה לשרשור שלך עוד ביום 30/8 בשעה 17:02 הצעתי לך לפנות להירשלם כי אם למישהו באיזור המרכז יש דברים כאלה זה רק לו.
2. אף אחד לא מתחכם איתך אלא מנסים לעזור לך ואם אתה לא מבין משהו או שיש לך בעיות בהבנת הנקרא יש דרכים להביע את זה ולא בצורה הבוטה שלך. הסברתי איפה אפשר לקנות מסילות כאלה ונתתי כתובת, מה אתה רוצה יותר?
3. אם אתה לא מבין שיש פה מערכת נוספת, מקבילה, של מסרים אישיים ואתה לא מסתכל שם, אין לך להלין אלא על עצמך. כל מה שהצעתי לך במסר אישי - שזה המקום למסרים מסוג זה - היה לרכוש עבורך זוג מסילות שאהיה שם בשבוע הבא. אז אתה עוד מתנפח עלי? חצוף!
סמל אישי של המשתמש
harel
סופר משתמש

Re: מישהו נתקל במסילות למגירה?

הודעהעל ידי Daniel Ron » 03 ספטמבר 2007, 01:03

הראל היקר,
כמה דברים.
א. נזפתי בך עם חיוך ולא בכוונת פגיעה. אם נפגעת, אז אני כבר מתנצל.
ב. לצערי לא קיבלתי ממך כל מסר אישי (יתכן בעיית מערכת) ואם הייתי מקבל, אין מצב שלא הייתי מחזיר תגובה ומסיף לה תודה.
ג. באיך שכתבת את התשובה שלך לא היה ניתן להבין שאתה מתכוון לחלקים משומשים/מפורקים אצל הירשלם, ולראייה גם בר טל ביקש הסבר, משמע לא רק אני לא הבנתי את תגובתך.
ד. אני מודה לך על כל המידע שמסרת עד עכשיו ועזרת לי מאוד.
ה. אני כבר כתבתי באיזה שהוא מקום שאני תופס מהר כשמסבירים לי לאט. :roll:

אני מקווה שכעת יושרו ההדורים למען כולנו, אנחנו פה בשביל ההנאה והכיף.
"כישלון הוא רק הזדמנות להתחיל מחדש בדרך נבונה יותר"
סמל אישי של המשתמש
Daniel Ron
סופר משתמש

עדיין לא הבנת

הודעהעל ידי bar tal » 03 ספטמבר 2007, 01:28

החלקים המשומשים - זה איפשהוא בחיפה (הכתובת/שם מה הוד' למעלה).
אצל הירשלם ניתן להשיג מסילות חדשות דנדשות :lol:
אם אתה קופץ לשם תמסור למוטי ד"ש ממני

ותפסיקו לכעוס- סתם אי הבנה קטנה
סמל אישי של המשתמש
bar tal
סופר משתמש

Re: גם אתה לא הבנת עד הסוף

הודעהעל ידי yossi » 03 ספטמבר 2007, 07:12

החלקים הישנים נראים ומתפקדים כמו חדשים.
ההבדל הוא שהישנים עולים כ20 ש"ח לזוג והחדשים בסביבות ה 200 ש"ח לזוג.
אם לא אשכח אביא אחד כזה למפגש ותווכח מה כוחם של 20 ש"ח בחיפה :)
yossi
סופר משתמש

Re: עדיין לא הבנת - שמתם לב???????

הודעהעל ידי zigi » 03 ספטמבר 2007, 08:19

חברים " חובבי הנגרות" שלום,
שמתם לב כמה תגובות היו לנו כאן בנושא המסילות??? למעלה מ-20 , מתחיל להיות שמח וחם פה. אז דני מה עם המסילות בסופו של דבר?

"חובבי הנגרות"
סמל אישי של המשתמש
zigi
מנהל פורום

להלן ההסבר האיטי, לבקשתך...

הודעהעל ידי harel » 03 ספטמבר 2007, 14:37

פנית וביקשת מסילות ארוכות וציינת שאתה רוצה מהסוג הפשוט והזול. הפנתי אותך להירשלם, אח"כ גם מיכל ובררת ומצאת כי קיים האורך שביקשת. עד כאן פרק המסילות פשוטות.
בהמשך הדיון שהתפתח בשרשור, הצעתי לך לשוב ולשקול מסילות עם כדוריות (אלו שביקשו ממך עבורן 120 ש"ח) מאחר והן יכולות לעמוד בעומסים גבוהים יותר ולא יכולות "לברוח" דבר שיקרה באיזה שלב למסילות הרגילות, בין אם מעומס יתר ובין אם מהבלאי הטיבעי שלהן או של המיטה עצמה.
להבדיל ממה שכתבה לך מיכל (שגם אני מצטרף לדעתך על תרומתה הרבה ותשובותיה הענייניות) אני נוטה להאמין שאת המיטה אתה בונה שתשמש את מיכל שלך מספר שנים ולכן אין טעם לקנות מסילות שמראש אתה מוגבל במשקל שיכולות לשאת ואם אתה כבר בונה פרוייקט כזה השקע עוד מעט ובנה אותו כך שהמגירות יעמדו בעומס לא רק של מצעים.
אישית, אני בכלל לא מבין למה אתה רוצה מסילות קבועות ולא בונה מגירה (או ארגז) שיש לה גלגלים עצמאיים והיא נוסעת על הרצפה מתחת למיטה ואז בכלל אינך מוגבל בדבר. אבל מאחר ולא העלית תמונה או תוכנית קשה להבין.
את המסילות היקרות שבתחילה סירבת לשמוע עליהן בגלל מחירן הגבוה ניתן להשיג בזול יותר. הרבה יותר. המסילות הללו משמשות לציוד רפואי ונמכרות לאחר שפורקו מציוד שנזרק בחיפה במחסן ג'נק (מלשון זבל.. כמו ג'נק פוד) בעלות מצחיקה של 20-30 ש"ח לזג תלוי באורך. לעיתים יש לבעל הג'נק מסילות כאלה, לעיתים אין, צריך מזל.
עד כאן מה לא הובן? השד יודע. איך עשית קישור בין הירשלם למסילות המשומשות - אתה יודע. לא נראה לי שבר טל או מישהו אחר לא הבין.
אני שמח שלאחר בדיקה שלך במערכת המסרים גילית את המסר ששלחתי לך לפני אי אלו ימים וקיבלתי את המסר שלך עם הפלאפון. שאהיה בחיפה אחפש מסילות ואם יהיו לו אעדכן.
מקווה שההדורים יושרו ולזיגי פחות "חם" :P
סמל אישי של המשתמש
harel
סופר משתמש

Re: להלן ההסבר האיטי, לבקשתך...

הודעהעל ידי Daniel Ron » 03 ספטמבר 2007, 19:37

ואני חוזר ואומר (כותב) תודה.

תודה על כל העצות והרעיונות והאפשרויות (של כולם) ושוב גם על ההצעה שתקנה לי מסילות בביקורך בחיפה.

אם לא הייתם מעלים את עניין חיפה, אני משער שזה היה ונשאר עלום לחלק לא מבוטל מהמשתתפים כאן.

בעניין המגירות, אני התכוונתי מלחתחילה לעשות את המגירות בתוך המיטה ולא על גלגלים עצמאיים כי רציתי כמה שפחות מגע עם הרצפה ושאפשר יהיה לנייד את המיטה בקלות רבה יותר.
בנוסף, התכוונתי להרכיב גלגלים למיטה אבל לא מצאתי גלגלים בגודל המתאים גם למשקל המיטה, אז ביעד פירזול הציעו לי להדביק כריות סיליקון, וזה מה שאני מתכוון לעשות.

ואגב ישור ההדורים מבחינתי היה מלחתחילה, גם אם היית מוריד לי איזה כפה דרך האתר או באופן אישי.
סמל אישי של המשתמש
Daniel Ron
סופר משתמש

Re: להלן ההסבר האיטי, לבקשתך...

הודעהעל ידי Daniel Ron » 05 ספטמבר 2007, 23:24

מישהו יודע מה הכתובת של המקום הזה בחיפה, ומה שמו?
סמל אישי של המשתמש
Daniel Ron
סופר משתמש

הצעה לנוהל עבודה בעניין מסרים אישיים.

הודעהעל ידי Moshe Eshel » 06 ספטמבר 2007, 08:05

חברים, לאור מה שקרה פה (ובידיעה שנראה שכל ההדורים יושבו) - יש לי הצעה בשביל כולם (אני גם אפרסם אותה יותר טוב מזה אבל בינתיים)

אם אתה (או את) שולחים מסר אישי למישהו כתגובה על משהו שנכתב בהודעה - וחשוב לכם שיקרא (למשל אם אתם עונים על מודעה למכירה של משהו, או שלחתם מסר ממש חשוב) - מומלץ במסגרת ההודעה בפורום להוסיף גם הודעה שבא נאמר ששלחת מסר אישי (ולמי נשלח) כדי לעודד את האדם לקרוא וגם שכולם ידעו שקיים. זה כמובן גם תופס למיילים.

לא צריך להפציץ את הפורום בהודעות כאלה, אלא כמו שאמרתי רק במקומות חשובים.

בפורומים אחרים בעולם זה מאוד מקובל - ומשמש בין השאר לקבוע קדימות של אנשים בתורות (לפי שעת הפוסט בפורום - ככה הסדר בעדיפות), למשל במכירה עם מלאי מוגבל, או בחידונים בהם הראשון שעונה נכון מקבל (צפו להפתעות בקרוב - יש לנו חבר שעובד על משהו כזה).

לצערי כמו שדניאל גילה - מערכת ההתראות במייל לא עובדת כל כך מסיבה כלשהי - ולכן גם הדלקת האישור לשליחת הודעות במייל לא ממש עובדת - אז צריך ללכת בעצמך ולבדוק במסרים האישיים כל פעם.
סמל אישי של המשתמש
Moshe Eshel
מנהל האתר

הוי הוי דניאל....

הודעהעל ידי harel » 07 ספטמבר 2007, 02:16

למה אתה לא קורא את הדברים עד הסוף? כתבתי למעלה רח' הקטר בעיר התחתית חיפה. לא יודע אם יש למקום שם, תשאל איפה הג'נק ויגידו לך. אתה יכול להסתכל במפה מדובר ברח' קטן מאד ואין בו הרבה עסקים. משד' הפלי"ם פונים שמאלה לקטר והמקום הוא בבית השני מצד ימין. אין שלט, אין שם, יש המון המון זבל :P
אני אהיה בשבוע הבא שם רק שטרם הוגרל היום. כנראה שני. ההצעה בתוקף.
סמל אישי של המשתמש
harel
סופר משתמש

הקודםהבא

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־21 אורחים