חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

נעוץ: מפגשי פורום וירטואליים (Zoom) וערוץ טלגרם

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

נעוץ: מפגשי פורום וירטואליים (Zoom) וערוץ טלגרם

הודעהעל ידי itzikdiy » 16 דצמבר 2020, 00:51

שלום לכל חברי הפורום,

בהמשך למפגש ה-Zoom האחרון שהיה מוצלח ומעניין, והצעות דומות שעלו גם בעבר לגבי מפגשים וירטואליים, פתחתנו את השרשור (הנעוץ) הזה, כדי לנסות לקדם עוד מפגשים, וגם לעשות סדר בנושא בפורום.

הנושאים למפגשים יכולים להיות בתחום הנגרות, (למשל הצגת סדנה, כלים, הסבר על פרויקט מעניין...), ואפילו נושאים אחרים בתחומי יצירה, ריתוך ועוד, שאתם חושבים שיכולים לעניין ולהעשיר את חברי הפורום.

:!: כל מי שמעוניין להעביר מפגש כזה, מוזמן לפתוח שרשור חדש, עם כותרת ברורה וייחודית (כדי שלא יהיה בלבול של נושאים שונים עם שם דומה),
למשל – "מפגש וירטואלי בנושא כלי עבודה ידניים"...
מי שמתעניין להשתתף, יגיב באותו שרשור, ובמידה ותהיה מספיק התעניינות, יתגבש מפגש.

בנוסף, על מנת ליידע על מפגשים חדשים שיתגבשו ולהגדיל את מספר המשתתפים, ולאפשר עדכונים מהירים ונגישים יותר מאשר בפורום, פתחנו ערוץ באפליקציית "טלגרם" שתוכלו להירשם אליו בקישור הבא:
https://t.me/joinchat/AAAAAEGFXDPGHGqaatq50Q

חשוב להדגיש - זהו ערוץ לשליחת הודעות ע"י מנהלים בלבד (בתדירות נמוכה), ולא קבוצה. לא ניתן לקיים שם דיונים וזו לא המטרה.
במידה ותהיה מספיק היענות להרשמה, נעדכן בערוץ הזה בצורה מהירה יותר לגבי מפגשים, לינק חדש לזום במקרה של תקלה, או הודעות חשובות אחרות בהמשך...
(מי שאין לו טלגרם או לא יירשם מסיבה אחרת, יוכל להתעדכן גם בפורום כרגיל.)

תודה ובהצלחה.
רעיונות עשה זאת בעצמך ונגרות - XDIY with Itzik
ערוץ יוטיוב - https://www.youtube.com/c/itzikdiy
בלוג - https://www.itzikdiy.com
סמל אישי של המשתמש
itzikdiy
מנהל פורום

Re: נעוץ: מפגשי פורום וירטואליים (Zoom) וערוץ טלגרם

הודעהעל ידי oziris » 10 אפריל 2021, 21:51

אני יודע שהמטרה היא ליזום מפגש, אך הייתי שמח אם מישהו היה יכול לקיים ולהוביל מפגש בו יוסבר על כלי העבושה הבסיסיים המומלצים למתחילים

תודה
oziris
משתמש ותיק

הודעהעל ידי Ran » 23 יולי 2021, 12:38

ל- itzikdiy שלום רב'
אני יודע שרוצים ליעל את הנגישות לפורום, אך יש כאלה כמוני למשל שמתוך אידיאולוגיה לא מחוברים לרשתות החברתיות
כמו, פייס, טיק-טוק, אנסטגרם, טלגרם. אז אולי עדיף להישאר בפורום הנוכחי כפי שהוא :P :P :P :P

ואם הכל יתנהל דרך הטלגרם אינסטגרם ופייס אז חלק לא ישתתפו במפגשים אם וכאשר יתקיימו.
Ran
סופר משתמש

הודעהעל ידי itzikdiy » 26 יולי 2021, 08:21

Ran כתב:ל- itzikdiy שלום רב'
אני יודע שרוצים ליעל את הנגישות לפורום, אך יש כאלה כמוני למשל שמתוך אידיאולוגיה לא מחוברים לרשתות החברתיות
כמו, פייס, טיק-טוק, אנסטגרם, טלגרם. אז אולי עדיף להישאר בפורום הנוכחי כפי שהוא :P :P :P :P

ואם הכל יתנהל דרך הטלגרם אינסטגרם ופייס אז חלק לא ישתתפו במפגשים אם וכאשר יתקיימו.

שלום רן,
הכל נשאר בפורום הנוכחי. כפי שציינתי בפוסט, הטלגרם הוא רק תוספת שבה מודיעים על הודעות חשובות שבניהן גם על מפגשים שמפורסמים בפורום הזה וזה לא תחליף.
רעיונות עשה זאת בעצמך ונגרות - XDIY with Itzik
ערוץ יוטיוב - https://www.youtube.com/c/itzikdiy
בלוג - https://www.itzikdiy.com
סמל אישי של המשתמש
itzikdiy
מנהל פורום

הודעהעל ידי Ran » 27 יולי 2021, 07:56

itzikdiy כתב:
Ran כתב:ל- itzikdiy שלום רב'

שלום רן,
הכל נשאר בפורום הנוכחי. כפי שציינתי בפוסט, הטלגרם הוא רק תוספת שבה מודיעים על הודעות חשובות שבניהן גם על מפגשים שמפורסמים בפורום הזה וזה לא תחליף.

בוקר טוב
תודה על התשובה
Ran
סופר משתמש

הודעהעל ידי אביס » 09 אוגוסט 2021, 08:35

רעיון המפגש בזום הוא רעיון מבורך ביותר.
אני אשמח מאד אם מישהו שכבר נמצא עמוק בתוך עולם הנגרות יעשה מפגש להכרות בסיסית עם חומרי הגלם ואיך לגשת לעולם העשה זאת בעצמך בנגרות.
אביס

הודעהעל ידי zigi » 21 אוקטובר 2021, 18:18

שלום לחברי הפורום, זה זמן רב לא נכנסתי לפורום מאז אותם היה תוסס, מעניין מלא חוויות ומפגשים פרונטליים מידי פעם, או במסגרת של בתי החברים ופינות העבודה שלהם, או במסגרת של ספקים שונים שתרמו את מעונם לצורך המפגשים, ומידי פעם העמידו לרשותינו , מרצים, מדריכים בתחומי ההתעניינות.
הפעילות הנ"ל דעכה בעיקר בגלל הפורומים השונים שדרכם נערכה החלפת דעות ומידעים שונים על עבודתם של החברים.
המפגשים הפרונטליים תרמו רבות מבחינת ידע, החלפת דעות , מתן עצות כל אחד ע"פ נסיונו ובנוסף לכך, תרם חברתית ויצר חברויות.
אני ממליץ לשאוף וליזום מפגשים מעשירים ומקום טוב ללמוד ולהתפתח. בהצלחה.
סמל אישי של המשתמש
zigi
מנהל פורום

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], אמיר ח. ו־62 אורחים