חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

ג'וינטר- פרנהייט קרמיק או חברה מוכרת?

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

ג'וינטר- פרנהייט קרמיק או חברה מוכרת?

הודעהעל ידי nadavpev » 20 מאי 2017, 00:40

שלום לכולם,
אני בחיפושים אחר מקצוע ג'וינטר בטווח של עד 6000 ש"ח בערך. מעדיף לא לרכוש מוצר 120V כך שאמאזון ארה"ב פחות רלוונטי ובאמאזון בריטניה לא מצאתי משהו שנשלח לארץ.
ההתלבטות כרגע היא בין מותג מוכר כלשהו באחת החנויות- אשמח להמלצתכם, או רכישה דרך פרנהייט קרמיק, שאמנם המוצרים שלהם ממותג לא מוכר אבל נראה שמקבלים ביקורות טובות. החשש שלי הוא שכלי כזה יכול להיות בעייתי בטווח הארוך בדברים שלא בהכרח אפשר לעלות עליהם, כמשתמש לא מנוסה, בבדיקה מהירה לפני הקנייה. ממה שראיתי יש להם דגם עם רוחב הקצעה 6" 1 כ"ס ב3000 ש"ח ואחד עם רוחב 10.25" 3 כ"ס ב6500. מבחינת חברות אחרות ישנו המטאבו והוא די היחיד בטווח התקציב. השאר נושקים ל10000 אם מלמטה ואם מלמעלה...
אשמח לשמוע מה דעתכם.
nadavpev

Re: ג'וינטר- פרנהייט קרמיק או חברה מוכרת?

הודעהעל ידי assaflevy » 21 מאי 2017, 08:58

הייתי באותה התלבטות בדיוק וגם לי אין ידע וכסף מיותר, והחלטתי ללכת על מיישרת של JET 6DXCS, עלות מארה"ב 6200 דרך USHOPS. המנוע אמנם מגיע מחווט מראש ל-110, אבל נועד לעבוד גם עם 220 בשינוי קל ויש הוראות מהמפעל כיצד לבצע.
אין לי מושג לגבי פרהנייט, לא הצלחתי למצוא מספיק מידע, יתכן שהעסקה מאוד משתלמת יתכן שלא. אני חושב ש-שבע הזמין מהם מחרטה.
USHOPS והמוצר של JET שניהם עם ביקורות מהללות ועקביות (בינתיים שירות הלקוחות הטלפוני של USHOPS מעולה). אם תמתין כחודש אשמח לספר לך איך היה.
זה הג'יג האחרון שאני בונה! אחריו אתחיל באמת לבנות רהיטים...
assaflevy
סופר משתמש

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google Adsense [Bot] ו־70 אורחים