חובבי נגרות ואומנות העץ

ללמוד, להבין ולקדם את אומנות עבודת העץ, נגרות, גלוף, חריטה ופיסול בישראל

סיכום ביניים לפרוייקט תמיכת אתר

זה המקום לספר מה ניגרתם היום, לתעד את הפרויקטים שלכם, לשאול שאלות ולקבל תשובות.

סיכום ביניים לפרוייקט תמיכת אתר

הודעהעל ידי Moshe Eshel » 13 מאי 2015, 13:22

שלום לכל חברי האתר,
רציתי לעדכן אותכם במה קורה עם פרוייקט התמיכה באתר שהתחלנו לפני זמן מה (לפרטים: viewtopic.php?f=1&t=8667 )

אז ככה, עד היום נאספו כ3,400 ש"ח מתוך ה6000 שנדרשים לפעילות השוטפת. כ19 חברים תרמו סכומים שונים. אז לצערי לא הצלחנו אפילו להגיע ליעד הבסיס, אבל אני מאוד מרוצה, מדובר בהחלט בסכום משמעותי שעוזר מאוד בשוטף. רציתי בהזדמנות זו להודות לכל מי שנתן ברוחב יד, זה באמת מחמם את הלב לראות את ההירתמות והנכונות להכניס יד לכיס ולהגיד: "האתר הזה עושה לי טוב ונותן לי ערך ונעים לי לתת חזרה, כדי שהוא יגדל וייתן לי ערך טוב אף יותר" והיו לא מעט הערות מחממות לב במיילים המלווים ובכלל...

כאמור בבקשה המקורית, למרות שלא הגענו ליעד, האתר ימשיך לפעול בדיוק כמו שפעל ללא כל צמצומים, שכן אני מתכוון להמשיך לממן, אבל בהחלט ההיענות המצומצמת תקשה עלי לשפר את האתר בכל הדרכים שרציתי

הפרוייקט לא נפסק, אפשר לתת בכל נקודה בזמן, באמצעות העברה בנקאית, או בפייפאל, פרטים מדוייקים בהודעה בקישור למעלה.

כל מי שתרם הוכנס לקבוצה מיוחדת שגולשת באתר ללא הפרסומות, ואני מקוה למצוא עוד צ'ופרים לתת - הגרלות וכדומה שיהיו פתוחים רק לקבוצת התומכים. בהמשך נשפר את הממשק כך שניתן יהיה לשלם ישירות מהאתר בלחיצת כפתור וכל חבר יוכל לראות את מצבו מבחינת המנוי והתנאים הנלווים (מי שתרם את הסכום המבוקש בעצם קנה מנוי לשנה לאתר, שכרגע מאפשר לו לגלוש ללא פרסומות).

שוב תודה לכל מי שתמך ועזר,
משה
סמל אישי של המשתמש
Moshe Eshel
מנהל האתר

Re: סיכום ביניים לפרוייקט תמיכת אתר

הודעהעל ידי Oshgili » 25 מאי 2015, 19:11

איך תורמות?
Oshgili
סופר משתמש

Re: סיכום ביניים לפרוייקט תמיכת אתר

הודעהעל ידי Moshe Eshel » 25 מאי 2015, 19:49

Oshgili כתב:איך תורמות?

אפשר לתמוך בדרכים הללו:
כפתור פייאפל (מאפשר לשלם דרך הפייפאל שלכם או כרטיס אשראי):
נא להכניס את הסכום לפני מע"מ 150 ש"ח, פייפאל יוסיף את המע"מ מעל (תודה לאורן שהסב את תשומת ליבי לבלבול שעלול להיווצר).
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?c ... UED5W769SC

העברה ישירה לחשבון בנק (סכום מלא כולל מע"מ 177 ש"ח):
בנק הפועלים (12)
סניף 410
ח-ן 076643
על שם משה אשל
סמל אישי של המשתמש
Moshe Eshel
מנהל האתר

חזור אל נגרות

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־60 אורחים